PDA

Zobacz pełną wersję : Hybrydy - zdjęcia



Peacemaker
13-06-2014, 04:27
Przeszukałem archiwum i szczerze powiedzawszy nie znalazłem tego o co michodziło. Jeśli jednak się mylę, to można skasować tego posta.

Poszukuję zdjęć hybrydy brachypelm vagans i smithi. Dostałem ofertę takie stwora za mojego dorosłego samca B. emilii. Wprawdzie i tak oddam tego samca komuś kto "zrobi z niego użytek":>, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda taka hybryda.

A wszystko przez mamę, która powiedziałą, że nie chce oddawać śliczenj emilii za coś brzydkiego:).

docxp
13-06-2014, 04:42
A nie lepiej tego samca sprzedać a nie oddać?

SpN
13-06-2014, 05:56
vagans x smithi ??
moze vagans z kedziorem?

Peacemaker
13-06-2014, 06:36
Czerwonoodwłokowego z kędzierzawym widziałem i na zdjęciach i na żywo. Chodzi mi jednak o vagans+smithi. Widziałem takie maluchy kiedyś w Gekonie (2 wylinka). ale nie mam pojecia jak wygląda większy.

Pozatym dodatkowe pytanie "techniczne". Czy niepłodność hybryd (co zresztą jest jednym z wymogów do nazwania czegoś hybrydą) jest manifestowana w taki sposób jak hybrydy konia z osłem (oślik i muł, nie ma osobników dwóch płci, tylko jedna)?

AGAM
13-06-2014, 07:48
ja mam vagans x smithi L4-5, ale jeszcze nie jest wybarwiony, jednak zapowiada sięna ładnego pająka. Wygląda na to że będzie sporo czerwieni na nogach. Żeby stwierdzić na 100% muszę poczekać jeszcze przynajmniej wylinkę.

Awikularia
13-06-2014, 08:21
Nie, u pajakow sa dwie plcie hybryd w jednym kokonie (ja mialam samca, a kumplowi wyszla samica z tego samego kokonu). Moga byc one plodne, to nie jest tak, jak z koniem czy z oslem. U pajakow nie zachodzi az taka roznica, jak u w/w gatunkow, poniewaz sa one krzyzowane w obrebie rodziny - a hybrydy powstaja u nas w domach, a nie w naturze. Oczywiscie, sa naturalne hybrydy ptasznikow, ale o ile w naturze krzyzuja sie Avicularie, o tyle B. albopilosum i B. boehmei nie ma szans z uwagi na to, ze zamieszkuja calkiem inne srodowiska.

michaśśś
13-06-2014, 08:45
docxp ma racje , ja bym go sprzedał , bo po co oddawac

fibus13
14-06-2014, 10:43
Matko boska,nie zczaiłeś? On chce za część kokonu (domyslam sie)

42d3e78f26a4b20d412==