PDA

Zobacz pełną wersję : nie wiem



Tula
20-06-2014, 02:54
Niewiem jak u malucha l1 zobaczyc ze bedzie wylinkowal ma dupke czarna ale nie wiem nadal dalej jest ruchliwy jest to b.Vaganse

Samael
20-06-2014, 03:18
Nie wylinkowal tylko linial :].Cierpliwosci,skoro odwlok,a nie dupka :P mu pociemnial to juz nie dlugo. :].Pajak to Brachypelma vagans,a nie vaganse :] Mlode pajaki linieja dosc szybko,z wiekiem juz coraz rzadziej ,wiec niestety trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. ;]

wh6fxe
20-06-2014, 03:21
Moze to nie posiemnienie odwloka tylko zwykla plamka na odwloku mlode pajaki (nie wszytkie) tak maja!!

kak
20-06-2014, 03:25
oj tula nie przejmuj sie tak pajakiem, przede wszystkim lniał, a nie wylinkował.
piszesz cały czas posty o tym, co jest w opisach i FAQ.
wylnieje to wylnieje, wszyscy rozumiemy, że po prostu jesteś opiekuńczy i jest to twój pierwszy ptasznik (bo ja też miałem pare śmiesznych postów kiedyś), ale ktoś może nie zrozumieć i cię zjechać :)

jeśli ptasznik będzie miał błyszczącą czarną dupkę, jak posmarowaną masłem, i nie będzie jeść, to wtedy będzie zbliżał się czas wylinki, u takiego malucha to kwestia tygodnia.

maze
20-06-2014, 03:42
u takich mlodych pajaczkow ciemnieja takze odnoza wiec ze spostrzezeniem zblizajacej sie wylinki nie bedziesz miala problemu ;]

42d3e78f26a4b20d412==