PDA

Zobacz pełną wersję : Naturalne hybrydy?



Koc
23-06-2014, 06:47
Coraz częściej ludzie wspominaj o tak zwanych naturalnych hybrydach. A czy ktoś dysponuje jakimiś artykułami na ten temat czy też (innymi źródłami danych)? Jeżeli tak jestem ciekaw i chętnie się zapoznam.

michaśśś
23-06-2014, 13:28
no sa naturalnie hybrydy w przyrodzie ale to co innego , takie hybrydy które stwazaj aludzie przyroda nie toleruje i od razu usuwa


pozdrawiam

garo
23-06-2014, 15:05
W google znajdziesz full informacji na ten temat kiedys sie przypadkowo natknolem na stronke taka wlasnie w jezyku angielskim.



pozdro garo

dario_terrarysta
23-06-2014, 23:55
naturalną hybrydą jest np : Brachypelma Epicureanum :) .

Awikularia
24-06-2014, 02:09
Dario, udowodniles to? Zapodaj linka do swoich badan, chetnie poczytam.

dario_terrarysta
24-06-2014, 05:03
nie udowodniłem , ale słyszałem od doświadczonego hodowcy , że Brachypelma Epicureanum , to naturalna hybryda , która powstała ze skrzyzowania dwóch gatunków w swoim naturalnym srodowisku .

Awikularia
24-06-2014, 07:08
A co to za doswiadczony terrarysta? Chcialabym poczytac jego wyniki badan...

Na takiej podstawie mozna przyjac, ze wszystkie Brachypelmy i inne rodzaje ptasznikow to naturalne hybrydy (bo z czegos musialy powstac te wszystkie kolorki) i ten doswiadczony nie odkryl Ameryki. Ale dopoki nie zostanie to udowodnione i dopoki B. epicureanum nie zniknie z wykazu ptasznikow, jest to uznawane za odrebny gatunek. Poza tym ja tez sie moge nazwac doswiadczonym terrarysta, ale nie osmiele sie mowic pewnym glosem, ze B. angustum to naturalna hybryda. Rownie dobrze moglabym twierdzic, ze pingwiny lataja.

Awikularia
24-06-2014, 07:09
A wlasnie. A ten doswiadczony nie powiedzial, z czego jest ta B. epicureanum? Z jakich gatunkow? I skad to wie?

ZioMaleK
24-06-2014, 14:42
daro ciebie poprostu bog opiscil i tyle a co ty masz jakis dowud albo ten hodowca daj go i niech pogada i przedstawi chodz 1 dowud ale nie ze sa podobne tylko w budowie lacza 2 gatunki come on

newneo
24-06-2014, 15:01
Dajcie chłopakowi spokuj... Gdzies przeczytał albo usłyszał o tej "hybrydzie" i tyle, nie ma co skakać sobie do gardeł. Po świecie krąży wiele mitów.

Pozdrawiam, Arek

Vanaloon
25-06-2014, 06:10
michaśśś... mówisz o przyrodzie jakby posiadała ona sztuczną inteligencję, przyroda nie rozróżnia hybrydy stworzonej przez człowieka od hybrydy stworzonej samoczynnie, przypadkowo. Nie wszytskie "ludzkie" hybrydy są eliminowane. GDyby tak było nikt by się temu zjawisku nie buntował

michaśśś
25-06-2014, 08:19
jakie te kobiety są ciekawskie (o awikulari) hehe :D

Awikularia
25-06-2014, 13:48
Nie ciekawskie, tylko nie cierpie mitow i mowienia: ja nie udowodnilem, tylko slyszalem. A ja slyszalam 3 razy, ze jestem w ciazy. I to od obcych ludzi :>:>:> Nie oznacza to, ze to musi byc prawda :>:>:>:> I dlatego tak molestuje biednego dario ;).

michaśśś
25-06-2014, 23:37
niby tak , ludzioe piszągłupoty czasem a w takiej gazecie jak ,,Fakt" to można sienieźle pośmiać czytając o np niejadowitych skorpionach czy jakimś innym cudzie heh .

POZdro dla awikulari i dario terrarysty

42d3e78f26a4b20d412==