PDA

Zobacz pełną wersję : problem z theraphosa blondi czesc 2...



Bluff
23-06-2014, 09:29
http://www.terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=84459&t=82725

posmarowalem roznymi masciami i antybiotykami ale dalej to "coś" odchodzące od odwloka jest widoczne
czy ma ktos jakis pomysl czym to leczyc? i czy ktos mial podobny problem

BoNo
23-06-2014, 12:05
Stary nie wiem jak ci pomóc ale ci strasznie wspólczuje sam mam blondi jest to moj pupilek ,wiem jaki to ladny pajak.

Ciekawe kiedy bedzie miala wylinke moze to z wylinka zejdzie lub ustapią troche te objawy.

BoNo

garo
23-06-2014, 15:07
Nieraz sie slyszy o takich problemach ale wydaje mi sie ze w tym przypadku to najlepiej poczekac do wylinki pajaka bo wtedy wiadomo bedzie jak nowy :)



pozdro garo

TylerPL
23-06-2014, 17:08
I pozycz od kolegi aparat i zrob dobre zdjecia w pelnej rozdzielczosci a nie rob tego byle jak komorka, byc moze utaj chodzi o zycie pajaka - jesli to grzyb, wiec musisz skads wyciagnac dobry aparat! Mi na tym zdjeciach to wyglada jak wyczesane wloski, wiec na razie zamiast smarowac masciami roznego rodzaju, szoruj do kolegi po aparat! i rob dobre zdjecia! Wiem ze moze to byc trudne, ale przeciez to chyba wazna sprawa, nie? :>

Tepez
24-06-2014, 01:36
Pająk sobie sam poradzi, a jeśli naprawde jest mocno potłuczony to przykro mi.

Bluff
24-06-2014, 06:40
to jest robione aparatem cyfrowym, i specjalnie dalem przyblizenie na odwlok dlatego zdjecie jest mniejsze i pewnie wydawalo ci sie ze bylo robione komórka, ale dlamnie widac wszystko jak na dloni :)
wloski to to nie są wyczesane bo jak wygladaja wyczesane wloski to akurat wiem :]
wyglada to mi bardziej na jakas narośl, a przed wylinka miesiąc temu bylo to duzo wieksze, ale teraz troche sie zmniejszylo, apetyt ma taki sam jak byl wiec z zachowaniem nie ma problemów, silna bestia mysle ze sobie poradzi, poprobuje jescze jakis masci i bedzie Si ...

dzieki za odpowiedzi:)

pozdrawiam

Darek

TylerPL
24-06-2014, 07:35
Nie chce cie martwic, ale pajaki tez moga miec nowotwory ----> bylo kiedys o tym. Nie wiem czy to to, ale jak powiedziales narosl, to mi to przyszlo do glowy...

Tomek_Nie
24-06-2014, 08:38
moze sie chce wyczesywac caly czas az zrobily jej sie strupy ( niejestem wielki znawca jesli chodzi o choroby ptasznikow) ale moze jest to mozliwe u dobrze stresowanej t.blondi. no niewiem tylko to mi sie nasunelo na mysl( ale bylo by to dziwne dzialanie pajaczka przeciw wlasnemu zdrowiiu) . bo na grzyba to raczej niewyglada

42d3e78f26a4b20d412==