PDA

Zobacz pełną wersję : pająk naziemny emilka



szczepan_nol
26-06-2014, 09:07
mam pająka naziemnego emilke L5 ale zauważyłem ze od pru dni siedzi ciągle na szybie fanunarium i prawie przy samej górze wie moze ktoś dlaczego??włkono kokosowe napewno nie jest za wilgotne bo dość zadko podlewam je,i niemam pojeia dlaczego on tak siedziu u góry przecież to jest pajak naziemny, i czy moze być to uwarunkowane pogoda? i czy ogrzewać teraz terrara czymś bo dość zimno jest w mieszkaniach ja stawiem je pod lampką 20w strczy taka zeby go niewysuszyć bo bedize lipa :(

fibus13
26-06-2014, 09:14
Moze roztocza na podlozu? albo jakies inne pasozyty? Wywal stare i daj nowe wlokno.

ironkapela
26-06-2014, 09:29
A moze po prostu ma taki kaprys??

lomax
26-06-2014, 09:38
moim zdaniem siedzi u góry bo ciagnie ją do ciepełka (tą lampke masz nad pudełkiem?)

szczepan_nol
26-06-2014, 09:46
no lapka jest nad pudełkiem ale przecież cały czas nie grzeje a wieczorem jak sie klądłem spać to wogle nie grzałęm i jak sie obudziałem to siedziała w tym samym miejsu a co to dotfu to niewydaje mi sie zeby były tam roztocza bo przecież niedawno ją przenosiłęm z mniejszego pudelcza a tym trearium jest jakiś tydzien dopiero wiec ziemia jest jeszcze śiwerza tak mis ie wydaje

SD AS
26-06-2014, 10:02
Nic sie nie bój moja emilka przez pierwszy tydzień/dwa siedziała przy pokrywie od faunaboxa teraz jej to jakoś przeszło.

BoNo
26-06-2014, 10:39
mam B. smithi i tez wlazi czasami na wieczko od pudelka L6 moze byc ze ciagnie ja do ciepla ale tez moze chodzic tak sobie, mlodsze osobniki poprostu tak maja.

BoNo

popekjr
26-06-2014, 11:40
calkiem normalne zachowanie, moja emilka miala podobnie. odmienilo jej sie, chociaz czasem nadal sie to zdaza

pawelb
26-06-2014, 12:32
moje pajaczki czesto tak siedza jak mam wlaczona lampke....widocznie tak im pasuje bo maja cieplo! chociaz nawet jak jest lampka jest wylaczona to takze niekiedy przesiaduja na sciance:))))))

Pozdr!

Norek
26-06-2014, 14:30
a ja myśle troche inaczej. moja chromatopelma też tak siedziała - miała troche mały dopływ powietrza(wentylacja), między wieczkiem a pudełeczkiem jest z 1mm przerwy, tam właśnie była skierowana. powiększyłem otworki wentylacyjne i jakby juz tam nie siedzi.
- to była troche moja opowiastka
ale ja myśle że w twoim przypadku ma taki kaprys:):):)
______________________________________________
pozdrawiam Norek

garo
26-06-2014, 15:18
To nie ma regoly nieraz tak maja ze siedza caly czas na szybie.
Ale zauwarzylem ze to sie zdarza po wylinkach najczesciej no chyba ze to dzieje zei tak gdy ma jakis swoj humor.


pozdro garo

dario_terrarysta
27-06-2014, 01:33
chyba ma taki kaprys albo może jak pisałeś ze zadko podlewasz to ma za sucho :P .

Tula
27-06-2014, 04:58
jak na muj gust poprostu z braku rozrywki mam znajomą ktura pracowala w takim zoo na rynq gdzie byly skorpiony i pajaczki i one tez bardzo czesto na szybach przesiadywaly

42d3e78f26a4b20d412==