PDA

Zobacz pełną wersję : głupia norka :/



QBEUSZ
28-06-2014, 13:07
denerwuje mnie norka boehmei L3 dlubie i dlubie nawet jak jej zasypie, troche mnie to nie pokoi bo dzisiaj ledwo bylo jej odwlok widac w pudelku. nie obsypie sie na nia ten torf?? prosze bez glupich komentarzy:D niechcesz nie pisz :] pozdrawiam

voltman123
28-06-2014, 13:10
moja angustum od zakupu ja tylko ras widzialem! Tak samo vagansik siedzi mi okolo 10 dni w norce!

cyclosternum
28-06-2014, 13:32
to normalne zachowanie u nich
niedziw sie jak ludzie ci głupio odpowiadają bo na głupie pytania głupie odpowiedzi

Tula
28-06-2014, 14:20
spokojna moje kedziory kopia jak głupie.wychodza tylko na zerowanie

tosik
28-06-2014, 14:58
pająki w naturze tez kopia norki male pajączki bardzo lubia sie zakopywać to normalne

Atrax
28-06-2014, 15:24
Jest to jedna z ich normalnych czynnosci zyciowych... cos tak naturalnego, jak jedzenie i s... wydalanie. Po to sie je hoduje, zeby obserwowac ciekawe zachowania :)

bunio
29-06-2014, 03:21
norka sie raczej niezawali - pająk umacnia konstrukcję pajęczyną ;) Mój kędzior siedział w norce chyba pół roku :D tylko czasem było widać nogi jak polował, a potem przestał jeść i w ogóle go niewidziałem :]

QBEUSZ
29-06-2014, 04:42
a kiedy moge sie spodziewac zaniku tej czynnosci??:P wieczorem malo nie wyskoczyl z pudelka jak mu robal wlazl do tej norki :D niezly speed jak na "niezbyt szybki" :D hehs

Saurus
29-06-2014, 04:47
Moj kedzior kopal w okresie L1-3, potem przestal na jakis czas, przed ostatnia wylinka kopal a po niej - teraz - znowu nie. Pajak kopie wg. wlasnego "widzimisie" ;)

grzybuuu
29-06-2014, 07:38
Mój kędzior jak był L9 albo 8, raz się tak zakopał, że przez 2 tygodnie go nie widziałem. Niefart, bo akurat chciałem mu zafundować nowe terrarium i musiałem go jakoś wyjąć. No więc odkopuję norkę po kawałku, a pająka ani śladu. Przestraszyłem się, że zdechł, albo uciekł. Okazało się że norka zajmowała prawie pół terra, a pająk był na samym końcu, troche przysypany przez ziemię. Przeprowadziłem go do nowego terrarium i po kilku dniach złożył wylinke.
One czasem tak mają, czasem jak im kryjówka nie odpowiada bo jest za mała, albo wylinka się zbliża, często kopią. Szczególnie młode, bo w pódełku od kliszy trudno im zrobić kryjówkę:P

garo
30-06-2014, 06:04
Nic jej nie bedzie nie boj sie. Nawet jak sie na nia torf obsypie.
A poza tym pajaki takie sa ze kopia i ich nieraz nie widac wogole tez mnie to denerwowale bo jak zrobilem ladnie u pajaka a on mi terrarium przekopal ale pozniej zostawilem mu tak jak ma bo w koncu to jego dom i on robi sobie tak jak uwarza za stosowne.




pozdro garo

42d3e78f26a4b20d412==