PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne zachowanie fasciaty!!



Raziel
02-07-2014, 18:48
Mam maly problemik z moja Fasciata od jakiegos miesiaca moze troszke dluzej, non stop pije tylko wode a nie powiem bo nie jadla mi juz od okolo 5 miesiecy;/ juz nie wiem co z ta sierota zrobic od razu mowie Dorosla Samica! Ma pojemnik z woda zawsze rano jak wstaje jest prawie pusty, dodatkowo zwilzam jej terrarium i ciagle siedzi na dole od czasu do czasu wlzi na korzen, wstawilem jej pojemniczek bo sadzilem ze ma za malo wody choc mowie wilgotnos maiala zawsze duza i nigdy nie siedziala na dole. I martwi mne to ze nie je;/ temperatura teraz pokojowa 25-28!!

Z gory dzieki za pomoc Pozdrawiam Wszystkich!!

Awikularia
03-07-2014, 03:45
Coz, moze jest juz stara? Poecilotherie nie zyja zbyt dlugo (w porownaniu do innych ptasznikow). Jezeli ja kupiles jako dorosl, to nie mozesz miec pewnosci co do jej wieku. Moze jest chora. A moze to jednak dorosly samiec? Tak czy siak, nie mozesz jej pomoc. Moze ma zbyt wilgotno? A to, ze siedzi na dole, to inna sprawa - Poecilotherie rzadko kiedy siedza wlasnie na gorze terrarium - nawet gniazda robia na dole. Oczywiscie, zdarzaja sie wyjatki.

Raziel
03-07-2014, 05:53
no wlasnie problem jest taki ze nie jest stara i to na pewno samica mam ja juz dwa lata wiec od poczatku kupilem ja jak juz miala okolo roku. No wlasnie z tego co wiem Poecilotherie musza miec wysoko wilgotnosc wiesz nie przesadzam z tym ale mowie pojemnik jest zawsze prano do polowy oprozniony;/ A ona non stop siedziala na gorze nigdy nie zlazlila chyba ze chciala zjesc albo zapolowac jak jej cos wrzucilem tak non sto siedziala na korzeniu!

Raziel
03-07-2014, 06:50
Jak ja kupilem byla po mniej wiecej l11 i miala kolo dwoch lat mysle, teraz bedzie miala kolo 3-3,5 roku!!

garo
03-07-2014, 14:49
Awi ma racje i dobrze ci mowi. Nie ma co tu wiecej nic dodac.



garo

fibus13
04-07-2014, 00:46
A może ta woda wyparowuje?albo miseczka jest nieszczelna.Nie wiem nigdy nie mialem fasciaty to niestety nie moge sie wypowiedziec na temat zachowania pajaka.

Awikularia
04-07-2014, 03:20
Tak czy owak nic na jej zachowanie nie poradzisz. Uwazaj tylko, zeby nie bylo blota w terrarium, bo nawet wilgociolubny ptasznik moze na dluzsza mete tego nie zniesc. Musisz czekac. Moze nic jej nie jest, a ty jestes przewrazliwiony ;).

Raziel
04-07-2014, 07:33
No bede czekal nie mam wyjscia mozliwe ze jestem:-p hehe ale dziekuje za rady Avi pozdrawiam!!

42d3e78f26a4b20d412==