PDA

Zobacz pełną wersję : Terrarium dla tęczowego - jakie?



domel
23-01-2012, 05:36
Jak zaprojektować terrarium dla kraba tęczowego? Jak duża wyspa i czy musi być ona z materiału sypkiego (tak by mógł w niej kopać) czy może to być duży kamień? Bardzo proszę o zdjęcia lub rysunki waszych terrariów.
pozdrawiam
domel

Tribel
23-01-2012, 07:07
wszystko masz w opisje na stronie, poswiec sie troche i przeczytaj go !

domel
23-01-2012, 22:39
Poświęciłem się, przeczytałem ten i pare innych, ale prosiłem o wasze projekty (o ile to nie problem, a w Twoim przypadku to widze, że jest problem) jesli masz tak odpowiadac to nie wysilaj się na drugi raz.
pozdrawiam
domel

Bioły
24-01-2012, 00:58
Witam mam kraba 1 miesiac.Wyspa ma zajmowac 2/3 terra w moim przypadku tak nie poniewaz innaczej sie nie dalo zrobic. Wyspe mam z 4 warste:1Kamienie.2zwirek.3kamyczki.4piasek piasek od kamyczkow odzielam folia. Moze wyspa mam mala ale w wodzie laezy jeszcze duzy kamien z ktorego czesko kozysta. Ma rowniez kokos do ktorego wchodzi i tam kopie.

pozdrawiam

za niedlugo moze bede mial zdjecia to je wsadze na forum

domel
24-01-2012, 01:37
Dzięki za odpowiedź, a czy piasek lezy na całej powierzchni wyspy? pytam bo nie wyobrażam sobie jak ułozona jest ta folia pomiedzy piaskiem i kamieniami. I czy pierwsza warstwa kamieni(rozumiem, że leży ona na dnie akwarium) jest zalana wodą?
Pozdrawiam
domel

Bioły
24-01-2012, 05:45
tak naprade to jest tak ze ja mam male akwarium wsadzone do duzego i w tymm malym mam wode a wtym duzym wyspe a folie mam poto ze zeby piasek ne wlecial w kamyczki. Mam nadzieje ze teraz rozumisz a jeszcze sie pytales czy piasek jest na calej powieszchni wiec jest na calej

pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==