PDA

Zobacz pełną wersję : pytania do znawcow:)o kraba



kala
08-03-2012, 13:59
witam wszystkich
mam pytania odnosnie hodowli kraba teczowego
1) czy trzeba go ogrzewac lampka grzewcza(roznie pisza ) )aha no i czy koniecznie musi miec czesc ladowa ze zwiru do zakopywania sie
czy tez zwykly duzy kamien wystarczy a moze to jest indywidualny wybor krabika
jesli sa jeszcze jakies szczegolne uwagi na jego temat prosze piszcie
PROSZE zrobcie to dla niego bo juz taki piekny biedaczek jest u mnie w domu
mlodszy brat przyniosl nie swiadom obowiazku!!no ale to juz inna kwestia,ja musze teraz zrobic wszystko
zeby mu bylo jak najlepiej
czekam z niecierpliwoscia na wasze posty bo w ksiegarniach bieda!!
z gory dziekuje i pozdrawiam k

Bioły
08-03-2012, 14:49
Witam

No wiec krab musi miec czesc ladowa z piasku czy z kamyczkow aby mogl kopac dziurki ( moj ma kokos a i tak kopie). chociaz czesto spotykamy sie w sklepach zoologicznych tylko z kamyczkiem lub nawet z filtrem :( bardzo zle warunki

P.S Ktos moze sie z ta wysepka nie zgadzac ale wkoncu mamy naszym pupilom odwzorowywac naturalne srodowisko ktore napewno nie skalda sie z jednego kamyczka posrodku morza.

Tak poinien miec lampke a najlepiej taka ktora wydziela promienie (wiecej przeczytasz na ten temat w innych potach).powinien ja miec poniewaz krab bardzo lubi sie wygrzewac.

zreszta o tym wszystkim mozesz poczytac na http://terrarium.com.pl/krabteczowy.php

pozdrawiam i powodzenia w hodowli.

kala
08-03-2012, 22:52
dziekujemy ci bardzo!
czyli zadnych filtrow?? aha!
piasek do zakopywania ma juz ale jeszcze ani razu sie nie zakopal caly czas w wodzie siedzi!!!moze sie kota boi:((bo ten moj maly idiota asystuje przy tym akarium jakby nie wiadomo co to tam bylo!!o to super zabieram sie zatem do przebudowy
milego dnia zycze wszystkim krabom, kotom i ich wlascicielom:))))

Bioły
09-03-2012, 14:41
Troszke zle mnie zrozumialas chodzilo mi o to ze w sklepach zoologicznych maja tylko filtry i uwazaja ze moze sluzyc jako filtr i wysepka (nie maja nic oprocz tego filtra i wody)

A swoja drogo polecam filtr jest bardzo dobry.

PSODS
30-12-2012, 14:33
a jakie masz akwaterra??

42d3e78f26a4b20d412==