PDA

Zobacz pełną wersję : Krab po wylince



Bioły
08-04-2012, 14:00
Witam

Mam mały problem, mój krab przeszedł wylinkę (pierwszą u mnie) gdzieś z niecałe 12 h temu. Niestety nie je starej skorupy :( Nie wiem czym to jest spowodowane ??? Jak jej niezje to co mam zrobić jakie witaminy mu podać i jak ???

proszę o pomoc !!!!

Nestor
09-04-2012, 03:31
Czesc
Ja mojemu krabikowi wyciągam wylinke z wody.Cały czas, nie tylko po wylince podaje mu skorupki od jajek, ktore od czasu do czasu sobie chrupie. co do witamin to podaje mu witaminy dla rybek- Fishtamin.

domel
11-04-2012, 22:44
Ja swoim krabom nie wyciągam wylinki z terrarium. Nie zjadaja ich od razu tylko po pewnym czasie i nie polecam wyciągac wylinki z terra.
pozdro
domel

Słonko
14-06-2012, 14:24
Mam do ciebie pytanie.Po jakim czasie twój krabik przeszedł u ciebie wylinkę?Chodzi mi o to czy długo go miałeś?Proszę o odpowiedz.
Pozdrowionka

Tato_Muminka
23-06-2012, 15:56
Nestor - a czy Ty chetnie bys jadł zarcie ktore dostaja na codzien swinie?? chyba nie... to dlaczego karmisz kraba czyms co nie jest przeznaczone dla niego??? Dawanie krabowi witamin dla rybek i wyjmowanie jego wylinki to jedne z najglupszych zeczy jakie mozna robi przy hodowli krabow. Po pierwsze - witaminki sa dla RYBEK!!! anie krabow. Gdyby byly dla krabow to napewno producent by poinformowal.Po drugie - krab zjada skorupke nawet po kilku dniach od wylinki. Skorupka zawiera wszystkie potrzebne krabowi do ozdyskania sił i skladnikow odzywczych skladniki. Skorupki od jajek napewno tego nie zapewnia!!!!! Nie chce nic mowic ale jak tak dalej bedziesz postepowal ze swoim krabem to dlugo nie bedzie zamieszkiwal swojego akwa. Jedno powiem - nie chcial bym byc tym krabem !!

42d3e78f26a4b20d412==