PDA

Zobacz pełną wersję : krab nie chce jeść



drwisnia
06-12-2012, 07:24
MOJ KRAB NIE CHCIEC JESC OD OK SWIAT BOZEGO NARODZYNIA;( CO MOM ROBIC????????????????????????????????????????????? ?????????????????

Nestor
06-12-2012, 11:30
nic nie je, czy je bardzo mało?
moj krab po 1 wylince u mnie prawie przestał jeść, jadł na przykład poł mącznika albo kawałek gupika, warzyw i owoców nie ruszał. Wyliniał dopiero po 8 miesiącach, to długo jak na kraba ~3cm (głowotułów). Po wylince zaczął jeść jak szalony i następną miał po 2 miesiącach. Nie wiem dlaczego wtedy tak słabo jadł... moze przy wylince uszkodził sobie aparat gębowy,a po nastepnej go zregenerował.
Jeśli twój krab nie je nic, to moze zbliża się wylinka (chociaż od świąt to długo), albo ma za zimno

drwisnia
07-12-2012, 01:48
WCALE NIE ANI WARZYWNIAKA NIE TKNIE;( SZKODA ZEBY MI ZDECH

Jaca
09-12-2012, 07:52
Pytanie off topic, czy na prawę maz 20 lat? :/

drwisnia
09-12-2012, 08:34
A CO NA SIE UMOWIC CHCESZ??

witek
09-12-2012, 14:38
witam!
cóż, no prawdopodobnie czeka na linienie, bo jak inaczej to wytłumaczyć, a to normalne u Kraba :

zapraszam na mój serwis: http://kraby.webpark.pl

oraz : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=20400901

tam wszystko o krabach...

straku
23-12-2012, 15:27
Nie martwiłbym sie tym. Jesli zachowuje się normalnie, to nie jest mu źle. Kraby maja bardzo wolna przemiane materii. A szczególnie przed wylinka apetyt spada. Oczywiscie to CIe nie zwalania z karmienia swego podopiecznego. Obserwuj równiez kończyny - czy ma wszystkie, w jakim sa stanie, dobra dieta witaminowa (preferuje naturalna, ale sztuczna tez nie szkodzi jak zauwazyłem). Troche UV, zarówka, zimna ew. na noc nocna do podgrzewania i będzie dobrze.

A mój Leon je tak mało od ponad 2 miesiecy, ze aż się martwię. Ale wciąz jest żwawy i wieczorami biega po terrarium. Dziwi mnie tylko, dlaczego ta bestia nie rusza mięsa pod żadna postacią. Baba, ajbłko, dynia, słonecznik - owaszem, ale mięsko?? Żadnego!!

Powpdzenia i pozdrowy.

maze
21-05-2013, 04:29
a moze ma za niska temperature??

42d3e78f26a4b20d412==