PDA

Zobacz pełną wersję : Kraby i inee zwierzaki



krzychowski
30-03-2013, 06:11
Czy można razem z krabem tęczowym hodować inne zwierzęta? Sporo na ten temat czytałem i każdy ma inne zdanie. Konkretnie chodzi o rybki, ewentualnie płazy (traszki, aksolotle)?

xol
30-03-2013, 07:32
Teoretycznie (tak piszą) najedzone kraby nie atakują innych mieszkańców akwarium. Ale ja bym nie ryzykowała, żaden zwierzak nie jest w stanie wygrać z wkurzonym krabem... Zresztą to chyba dodatkowy kłopot, kraby mocno brudzą i często trzeba zmieniac wodę, nie sądzę żeby rybkom to odpowiadało.

BZYK
30-03-2013, 09:04
Chyba jako pokarm,kraby to naprawde zwierzęta z charakterem.A krab i Aksolotl to już wogóle. Aksolotl ciemne akwarium chłodna woda,krab ciepło słońce.A ta pytanie sam sobie odpowiedz.

ziomalka_puma
29-04-2013, 01:22
Nie radze... Ja trzymalam kraba z traszką i rybkami ... rybek nie atakowal ale traszke... nawet jak był najedzony... ciagle ją szczypał... byl jeszcze maly wiec nic jej nie zrobil ale nie radze... urwanie głowy... a poza tym to prawda z ta wodą one bardzo brudza... lepiej mieć osobno niż późnije sie meczyć z nimi... nie jestem żadnym specem ani nic takiego ale wiem z wlasnego doświadczenia

TOLEK
06-11-2013, 13:45
Cze,ja mam w jednym akwa 100 litrowym oprócz kraba(Kazik)dwie ''sumatry'',bojownika i parke gurami.Przez rok czasu jedne z drugimi sie nie''gryzą''chociaż były trzy skalary i je Kazik popróbował(skutecznie)I jako ciekawostkę powiem że dzisiaj naocznie widziałem czwartą wylinke od początku do końca.

42d3e78f26a4b20d412==