PDA

Zobacz pełną wersję : Glony albo cos pomużcie!!!!!!!!!!!!!!



misiekrzysiek12
13-01-2014, 06:42
Witam wszystki chciał bym prosic was o pomoc. Patrze dzisiaj sobie na akwarium a tam na samym spodzie zwiru przy akwa sa takie brazowe plamy nie wiem czy to sa glony czy cos ( fotke tego dam na koncu) i nie wiem co robic bo moj krab nie długo bedzie mial wylinke wode ma czysta ale te cos mi sie stało i nie wiem czy czyścic wode napiszcie mi co to jest i jak najlepiej to zwalczyc bardzo was prosze bo nie wiem co robic odpiszcie szybko prosze z gory dzieki za odpowiedz

josetsu
13-01-2014, 10:01
spoko wyluzuj koles!! glony nic nikomu nie zrobia!!! moze krab nawet sobie podje glonika:) moje jadly:) szczerze zdjecia nie widzialem bo mi sie nie otwiera ale wyluzuj!!!! nic zlego na bank sie nie stanie!! jak krab przejdzie wylinke to dla twojego swietego spokoju wymien wode!!!
pozdrwiam!!!!

misiekrzysiek12
13-01-2014, 11:52
aha dzieki a mi sie fotka normalnie otwiera nie wiem czemu tobie nie chce ale dzieki za odpowiedz

esi
18-01-2014, 12:52
glony nic mu nie zrobią, zwykła roślinka. a na fotce i tak nic nie widać :P

spazz
06-02-2014, 06:47
Cześć !!!

Myśle że są to okrzemki ale nic mu nie zrobią jest to taka odmiana glonów czyli glony tylko w innym ubarwieniu poprostu masz zasłabe oświetlenie i tyle :D

42d3e78f26a4b20d412==