PDA

Zobacz pełną wersję : do moderatorow



josetsu
05-08-2013, 01:21
pytanko moge opisac nie wiem czy do konca profesjonalnie ale lepiej tyle niz wcale bo wiem ze nie ma opisu tego gatunko slimaka ampularia-w jaki sposob to zrobic i z kim sie skontaktowac-moj mail josetsu@poczta.fm

Double
05-08-2013, 11:34
za przeproszeniem, ale czy opis hodowli ampularii nie wyglada tak: wrzucasz jednego do pustego sloika z woda i za tydzien masz 50 szczesliwych slimakow? :>

josetsu
05-08-2013, 15:28
sorry lalko ze takbrzydko sie wyraze ale jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj i podreperuj swoja c wiedze!!! jesli Twoje 'ampularie" mnoza sie w sloiczkach i to w tak olbrzymich ilosciach to moge Ci tylko pozazdroscic z reszta chyba nie tylko ja!!! a tak na powaznie pomylilas gatunki slimakow ja mowie o prawie 7cm slimaku wodnym ktorego skorupa jest porownywalna do skorupy winniczka (w wielkosci) a Ty zapewne jak wiekszosc szufladkujesz slimki wodne do jednej kategorii- ZATOCZKI!!!!

josetsu
05-08-2013, 15:31
i z calym szcunkiem do twojej jakze imponujacej hodowli ale z mila checia pokazalbym Ci ampularie i powymienial sie z Toba doswiadczeniami!!! jak masz jakies pytania albo chcesz mnie wyzwac od najgorszych to nie rob tego na forum tylko napisz na josetsu@poczta.fm

Double
06-08-2013, 05:12
dzizus krajs, czemu sie tak rzucasz? czy ja cie wyzywam od najgorszych? za to ty mnie nazwales jakas 'lalka',choc nie mam najmniejszego zamiaru sie pienić o ślimaki. kiedys widzialam opis takich slimaczkow "akwariowych", gdzie ktos napisal ze to ampularie, wiec myslalam ze one sie tak nazywaja. a teraz bede wiedziec na przyszlosc, ze ampularie to co innego.

Dark Raptor
06-08-2013, 06:24
Więcej szacunku wobec kobiet.
Mogłeś to przynajmniej wyjaśnić w cywilizowany sposób - jeśli Cię na to stać, a nie od razu rzucać się z nie wiadomo czym...
Double nie wyjechała Ci tu z niczym obraźliwym, nie rozumiem Twojej reakcji.

Dobry obyczaj nakazywałby przeproszenie, bo na tym forum coś za często wybuchają głupie konflikty...

josetsu
06-08-2013, 09:57
wcale sie nie rzucam tylko mowie dosadnie ale z podtekstem zartobliwym-mi tez obojetne czy ktos sie na tym zna czy nie ale jak chce dlatego umiescic informacje o tym slimaku w opisie!!! i bede pokorny i przeprosze-PRZEPRASZAM Double!!! odrobie w polu...

MataManX
07-08-2013, 14:06
Widze że mamy kozaka na forum co nikomu nie odpuści nawet naszej terrarystycznej siostrze :(

Double
08-08-2013, 06:51
siostra przełożona ma to w nosie :>

MataManX
09-08-2013, 07:20
i tak ma być :) mase jest kozaków przez net a jak się ich na ulicy widzi to pod ścianą przemykają.

josetsu
12-08-2013, 10:39
Mata przeprosilem Double a jak Ci nie pasujer i wyzywasz mnie od kozakow moze wpadniesz i powiesz mi to w oczy.... ja przeprosilem i juz!!!

42d3e78f26a4b20d412==