PDA

Zobacz pełną wersję : Ja juz mam dosc rejestracji



Fryzjer
11-04-2012, 02:08
Eh

reveille
11-04-2012, 04:39
lol ale wyczerpales temat :)

Krzysztof.W
11-04-2012, 04:40
Tak cięszko idzie tobie ta rejestracjia?

Fryzjer
11-04-2012, 04:49
No bardzo ciezko i to w cholere ciezko czeka mnie wycieczka przymusowa do wrocka na zbadanie weza rozmowialem z tym dr z wrocka juz i on tez to uwaza za bezsensowne ale mam wybor albo sie z nimi klucic od nas z urzedu albo jechac spokojnie do wrocka zbadac.
Doslownie u nas wysmyslili sobie ze musi byc zbadany czy jest zdrowy.
A dr z wrocka mowi ze to wogole niepotrzebna rzecz poprostu go powinni zarejestrowac wogole sie dziwi jak to ze starostwa doszlo do weterynarza powiatowego a ten pewnie nie zna sie na rzeczy i mnie wysyla do wroclawia. MASAKRA nie rzycze nikomu takich doznan


Urzedy sa popierdolone niektore (przepraszam za slownictwo)

Krzysztof.W
11-04-2012, 10:26
Fakt, na to wychodzi że tylko w twoim mieście z czymś takim wyskoczyli.
A badanie stanu zdrowia gada pewnie nie zadarmo.

dogo argentino
11-04-2012, 10:35
Moja sprawa z rejestracją węży boa dobiega do końca, była wojna, postraszyłem prasą itd. Złożyłem dokumenty, oczywiście w kopii, wiec mieli 1 miech od tej daty, chciali robić inspekcje w domu na którą sie nie zgodziłem, no a teraz muszę podjechać do pewnej Pani dr. :0 aby zobaczyła czy to są boa, bo pani z uzredu nie "kuma bazy" i boi się ze to będą pewnie zaskrońce :)
Ale już niedługo kończe tą wojną :).
Nie mam pojęcia po co były te schody, a Tobie proponuję napisać maila do ministerstwa o tym , że masz takie problemy.Nie wiem jak daleko masz do Wrocka, ale ja bym powiedział że boję się transportować zwierzę, z obawy na jego zdrowie, i powiedział że moge to zrobić jak pani z urzędu wystawi pozwolenie na transport zwierzaka egzotycznego na terenie RP (jest to obowiązek ) ale nikt o tym prawie nie wie, i aby napisała że ponosi odpowiedzialność za zdrowie zwierzaka.( napewno się nie zgodzi) :) a wtedy proponuję powiedzieć , że wyjeżdżasz na 6 miechów za granicę, a oni maja 1 miech na rejestracje (odp. pisemną z uzasadnieniem dlaczego do rej . nie doszło) No i powiadomić że udasz się z tym pismem do gazety i że jeszcze Ci za to zapłacą aby mieć fajny artykuł :) No a mail do ministerswa to podstawa :).
Ja bym nie jechał do innego miasta ze zwierzakiem, bo przepisy to przepisy i nie może ich "guła " w urzedzie interpretować na swój sposób. Mogą jedynie chcieć zobaczyć zwierzaka w celu ustalenia gatunku. A jak to sobie zorganizują to ich sprawa.
Czyli odczekać miesiąc od złożenia pism. Iść do kier. lub dyrektora i spytać się dlaczego nie dostałeś pisemnej odp. w ustawowym terminie 1 miesiąca.
JAK KTOŚ ROBI SCHODY NA POCZĄTKU TO TRZEBA KONKRETNIE!!!
BO BĘDZIE ROBIŁ JESZCZE WYŻSZE SCHODY.
JAK SIĘ MA RACJĘ TRZEBA SIĘ TEGO TRZYMAĆ!!!! BO TO NIE TA OSOBA MA DECYDOWAĆ O REJ. TYLKO MINISTROWIE... A DO NIEJ NALEŻY REJESTRACJA I TYLE... A NIE UTRUDNIANIE POSTĘPOWANIA ZGODNEGO Z PRAWEM.

Evoker
20-04-2012, 13:35
Polecam straszenie ministerstwem i innymi miastami 'gdziem dawno już to funkcjonuje'. Nas nie powinno interesować jaki papier wystawią bo to ich problem. Ty masz zgłosić i to jest Twój obowiązek. Wizyta u wet lub inspekacja w domu ? Śmiech! Proś o decyzję na piśmie i powołuj się na konsultacje z prawnikiem.

kwiczek
16-05-2012, 13:51
Ferajna Odesłać ich do starostwa w Śremie woj wielkopolskie tam sprawa poszła.

kwiczek
16-05-2012, 13:52
Ferajna Odesłać ich do starostwa w Śremie woj wielkopolskie tam sprawa poszła.

Fryzjer
16-05-2012, 13:58
tzn. wyjaśnij dokładnie

Fryzjer
20-06-2012, 05:22
Udalo sie.

42d3e78f26a4b20d412==