PDA

Zobacz pełną wersję : Po dlugim okresie udało sie zarejestrować boaska



Fryzjer
20-06-2012, 11:23
No i wkońcu niektórzy znają cała historie mojej rejestracji. Niektórym wytłumacze ta historie szybciutko. Wydrukowałem wnioski z strony snake i za jego pomocą je wypełnilem, zaniosłem do urzędu i otrzymałem jakieś pisemko że musze sie udac do weterynarza powiatowego ( widzialem juz gory ze bedzie powiatowy znal sie tylko na swiniach i krowach ale coz zadzwonilem i dowiedzialem sie ze mam dzwonic za kilka dni znowu zadzwonilem on nadal nic nie wiedzial wkoncu sie skontaktowal z jakims weterynarzem z wroclawia ktorym okazal sie przemily Dr Grabisnki ktorego poznalem osobiscie poznalem we wroclawskim zoo) wyzej wspomniany weterynarz powiatowy kazal mi sie udac z moim wezem do wroclawia (200km w jedna strone) do Dr Grabisnkiego w celu sprawdzenia czy jest on zdrowy. Rozmawialem kilka razy z panem dr z wroclawia i on sam sie dziwil na jakim prawie wysyalaja mnie do wrocka. Ale coz nie chcialem sie z tymi naszymy fachowacami klocic wiec przejechalem sie do Zoo we wrocku. Tam pan Dr. Grabinski obadal mojego boaska i wypisal papierek ktorego dam scana jako zalacznik. Papierek wypisany przez dr zanioslem do naszego urzędu i dzisiaj dostałem list potwiedzajacy wpis.

Fryzjer
20-06-2012, 11:25
No i tutaj daje juz sam odpis. Niektóre dane zostały zakryte.

Pozdrawiam i życze podbnych sukcesów :)

Czekam na komentarze

I dziekuje za pomoc: Snakes'owi, Pylisuowi, i panu Dr Jarkowi Zajączkowskiemu

pylius
20-06-2012, 13:27
Cześć

Gratuluje wpisu , cieszę się, że mogłem pomóc.

PS. Fajne fotki pstrykasz , jaki to aparat ?

Fryzjer
20-06-2012, 13:28
Canon A40

Saurus
20-06-2012, 13:28
ja zarejestrowalem lega czekalem 2 miesiace dali papiery bez dokumentów, od lekarza tez nie bylo moj wypis z rejestru wyglada troche inaczej ale rejestrowalem w pabianicach

42d3e78f26a4b20d412==