PDA

Zobacz pełną wersję : Rejstr-Kraków



Darius
08-08-2012, 14:07
Gdzie można zarejsyrować swojego zwierzaka słyszałem że gdzieś w Nowej Hucie ale byłbym wdzięczny za konkretny adres jak ktoś wie.

Druga sprawa czy zaswiadczenie woli i wniosek wystarczą czy trzeba jeszcze jakies inne dok.
Z góry dziekuję

Bizon
08-08-2012, 22:29
oś. Zgody 2 , IV pietro pokoju niestety nie pamiętam. Jednak jeżeli chcesz jak piszesz zarejestrowac z oświadczeniem woli to radze ci sie wstrzymac ponieważ byłem tam dwukrotnie i niestety pani nie rejestruje gdyż ustawa nie nakazuje jej rejestracji z tym pismem. Należy poczekac na nowelizacje ustawy która jest już po konsultacjach. Powie ci pewnie to samo ale jak chcesz spróbowac ....... Może najpierw zadzwoń bo szkoda jechać.
Napisz jak sprawe rozwiązałeś bo ja już 3 miesiąc stoje w miejscu z rejestracją

Saurus
09-08-2012, 04:25
musisz zarejestrowac go w swoim urzedzie powiatowym w krakowie pewnie krako wydzial rolnictwa i ochrony srodowiska czy jakos tak

Fryta
10-08-2012, 01:55
a do nowelizacji nie ma co czekac bo będzie "po ptakach". Czas na rejestrację z oświadczeniem woli jest do końca października. Potem - tylko z CITESem lub Świadectwem urodzenia w niewoli. Nowelizacja zmienia jedynie drobne szczegóły. NIE ZMINIA CZASU na rejestrację.
Co do Krakowa - ktoś już tu gdzies pisał, że rejestrują już bez problemów.

42d3e78f26a4b20d412==