PDA

Zobacz pełną wersję : "slynny nalot policji" - ktos pamieta?



NukeIt
17-08-2012, 03:06
Witam
Przegladalem sobie wlasnie starsze posty dot. rejestracji i znalazlem takie cos:
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=19&i=75&t=67#reply_75
Jest nam mowa o 'slynnym nalocie policji i innych kontrolerow'
Chcialem dowiedziec sie o tym czegos wiecej, ale jakos tego na forum nie moglem znalezc - ktos moze mnie nakierowac, albo po w skrocie powiedziec o co chodzilo?

Pozdrawiam
NukeIt

Dodi
19-08-2012, 16:21
Chodzi o nieudana akcje Źródeł .Zorganizowali ja panowie którzy na sali sądowej sami przyznali sie do tego ze posiadaja wiedze z zakresu biologi na poziomie szkoły podstawowej. Jednym z nich był synuś ówczesnego prezydenta Łodzi wiec z dotacjami na działalnosc nie mieli problemówa za tą " słynną akcje" pojechali sobie na zagraniczne stypendia . Jak widać działalnosc "społeczna "jest opłacalna.
Sami policjanci radzili aby nie składac zeznan a cała sprawa to tylko zawracanie im głowy głupstwami ( mysle ze w Łodzi sa prawdziwi przestępcy).
Sprawa wlekła się jakieś 2 lata .Na sali sądowej przeprowadzono nam mi. egzamin
z rozmnażania gat. zakwestionowanych u nas. Wydało się również że zwierzęta w zoo były podmieniane z tego powodu toczyła sie inna rozprawa przeciwko pracownikowi zoo. W czasie rozprawy udowodniłem iż skonfiskowany mi dorosły samiec kameleona jemeńskiego był w b. dobrej kondycji zaś w zoo padł kameleon zwyczajny na szczęscie policja kręciła materiały operacyjne a ja poprosilem o zatrzymanie filmu w momencie kiedy było filmowane moje stoisko . Proces oczywiscie wygralismy ale komentaż w TVN był szmatławy . Sąd nakazał zwrot zwierząt jednak mimo moich kilkukrotnych interwencji oraz ponownego powiadomienia zoo przez sekretariat sądu do tej pory nie odzyskałem swojej własnosci. Jeżeli chcieli się wykazać to można było sie czepiac złych warunków sprzedaży oraz przetrzymywania żółwi a nie hodowców którzy dbają o swoje zwierzeta a w dodatku płacą z tego podatki wrzucili nas jednak do wspólnego worka z nimi i to był ich błąd bo mogli ich oskarżyć z innego paragrafu.

Dodi
19-08-2012, 16:36
Morał z tej histori jest taki rejestrujcie swoje zwierzęta aby nikt nie robił sobie kariery waszym kosztem gdyż nawet taka klapa jak ta w Łodzi w ich oczach
jast powodem do dumy.

NukeIt
20-08-2012, 01:31
Dziekuje za wyjasnienie sprawy

Pozdrawiam serdecznie
NukeIt

42d3e78f26a4b20d412==