PDA

Zobacz pełną wersję : Pająki zakupione przed 1maja 2002



magnesium
29-08-2012, 03:13
Zarejestrowałem dziś samiczkę albopilosum, nabytą przed 2002 rokiem, jak pani urzędniczka mnie uprzejmie poinformowała , gdy pojawi się potomstwo to mam obowiązek zgłosić to do naczelnego urzędu weterynaryjnego {czy jakoś tak}skąd przyjdzie ktoś potwierdzić narodziny i trzeba będzie powtórnie rejestrować..
Pytanie:
1. po co
2. za ilę
3. o co tu chodzi


a tak przy okazji zdumiewająco szybko i miło rejestruje się we Wrocławiu, 5+ dla urzędu i pani tam pracującej.

Pozdrawiam

BALWAN
29-08-2012, 03:43
AD.1-ŻEBY SCIĄGNAC KOLEJNĄ DANINE.Albopiloska niech wyda na świat....500 młodych*opłata skarbowa=majątek
ad.2-Napewno wiecej niz warty jest mały ptaszor
ad.3-chodzi o kolejne pieniądze do zalatania dziury budżetowej,to samo co kasy fiskalne w taxówach oraz kolejny podatek od sampochodu,który jest juz wliczony w cene paliwa!
CZYSTA PARANOJA

NukeIt
29-08-2012, 03:50
Nie placi sie od sztuki, ale od gatunku
Jak mlode beda, to dostaniesz na nie 'zaswiadczenie o urodzeniu w niewoli' czy jakos tak. Potem na podstawie numeru takiego zaswiadczenia ludzie, ktorzy od Ciebie kupia pajaki bez problemu beda mogli je u siebie zarejestrowac

Pozdrawiam serdecznie
NukeIt

nokeg
29-08-2012, 09:59
a jak kupiłem po 2002 roku to tez mam rejestrować, co to zaróżnica czy kupiłem zwierze wtdy czy teraz?? może mi ktos to wytłumaczyć?

polux
02-09-2012, 04:19
Musisz zarejestrować i koniec takie jest zas,,,, prawo, a prawo jest po to aby je ..... przestrzegać. No chyba że będziesz czekał jak jakiś wspaniały sąsiad doniesie do urzędu że masz zwierzaka i go nie zarejestrowałeś, a wtedy ....
Pomyśl co lepiej zrobić

Foxtrott
03-09-2012, 07:01
mi dziś powiedzieli nieoficjalnie, że niema sensu rejestrować potomstwa.

42d3e78f26a4b20d412==