PDA

Zobacz pełną wersję : Kraków!! nowy termin!



mazik
26-03-2013, 05:36
witam !!
Dzisiaj dostałem wiadomość z urzędu miasta że w krakowie od 1.05 można powtórnie rejestrować zwierzaki na oświadczenie woli, jeszcze przez 6 miesięcy!!
pozdrawiam Maciek!!

Mantis
26-03-2013, 06:07
Czy to jest tylko w Krakowie ????

dr Robert
26-03-2013, 08:12
Jeszcze tak dobrze czy źle nie ma żeby Kraków miał inny system prawny niż reszta Polski :).
Ludzie, dlaczego nie czytacie ustawy, wątek niżej dałem namiar na jej tekst. Tam jest wszystko napisane.

Mike
27-03-2013, 00:50
No własnie ;-) ale mazik szybki jestes ;-)

mazik
27-03-2013, 03:19
Bardzo Cie prosze bez zbędnych komentarzy!
Jak wiadomo ludziom rejestrującym swoich podopiecznych w krakowie,w pierwszym terminie robiono w urzędzie wiele trudnośći.

http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=19&i=125&t=125

Rejestracja praktycznie zaczęła się od połowy września,tak więc chciałem powiadomić ludzi z krakowa że "da się",a nie "powinno się dać"!
pozdrawiam !!

Mike
27-03-2013, 10:34
To w takim razie musiscie cos zrobic z tymi ludzmi w urzedach w Krakowie bo oni nie mogą sobie zmieniac prawa jak chcą. To oni muszą się podporządkowac do ustawy a nie na odwrót. Jak mają jakies wonty to przyniesc im wydrukowaną ustawe, podac pod sam nos odpowiedni artykuł i tyle. Wiem ze to sie łatwo mówi, bo z urzędami są różne jaja, ale nie można sobie pozwolić na to zeby sobą pomiatać! Z nimi trzeba ostro i stanowczo! ;-)

Obywatel_Snejk
05-04-2013, 00:31
gadasz głupoty.
zasady w prawie są takie że ustawy ogólnopolskie są obowiązkowe dla wszystkich województw,niemniej jednak każde województwo ma możliwość posiadania przepisów(niektórych) wewnętrznie, coś w rodzaju, lekkich różnic w interpretacji przepisów (jak wiesz na interpretacji prawa w Polsce robi się grubą kasę), no więc niektóre województwa mniej lub chętniej rejestrują zwierzaki na oświadczenie a inne nie chcą o tym słyszeć :] (Tak było oczywiście przed tą obecną abolicją, z tym, że rozmawiałem z gosciem z Starostwa powiatowego m Krakowa i powiedział, że oni w czasie wczesniejszej abolicji tez krzywo patrzyli na takie papiórki jak oświadczenie woli, które od 2002 (od marca lub maja) nie mają argumentacji w przepisach.
Pozdro!

42d3e78f26a4b20d412==