PDA

Zobacz pełną wersję : :/



AGAM
13-09-2013, 11:38
Na potwierdzeniu rejestracji jest tabelka w której wpisane są nazwy zwierząt i ich dane.... tylko że tam są jeszcze wolnem iejsca i z tego wynika zę mógłbym sobie tam nadrukować jeszcze dwa dodatkowe gatunki i w ten sposób bez problemu można fałszować dokument :/ Taka mała uwaga.... nie wiem jak jest na waszych potwierdzeniach

Sojkas
14-09-2013, 02:56
Co Ci to da? Przeciez dane zwierzat sa przechowywane centralnie przez Urzad, a ten papier to tylko, jak sama nazwa wskazuje-> potwierdzenie. Mozna czegos takiego uzyc do wprowadzenia w blad kupujacego od nas zwierze, ale np kontroli juz nie, bo oni to i tak sprawdzaja.

AGAM
15-09-2013, 12:52
No mi to nic nie da bo ja nie planuej oszukiwać. Chce tylko zwrócić uwage na fakt że dokument rejestracyjny można nie tylko bez problemu podrobić, ale jeszcze łatwiej można go poszerzyć o inne gatunki. Cały dokument to kartka z drukarki z pieczątka i podpisem kogoś z urzędu - to chyba łatwo jest podrobić.... Mam nadzieje że sam CITES jest bardziej porzadny bo inaczej nie wiele da jego wprowadzenie :/ Przemytnicy dalej będa mogli przemycac na sfałszowanych bez problemu dokumentach

42d3e78f26a4b20d412==