PDA

Zobacz pełną wersję : zarejestrowane zwierzeta i nie



redknee
29-09-2013, 15:32
czy policja moze mi cos zrobic gdy wparuje z nakazem do domu sprawdzic moje zwierzeta ( weze zarejestrowane ) a w srod tych wezy bedzie tylko jeden waz ktory nie ma papierow/ nie jest zarejestrowany ?


lub bedzie taka sytuacja ze w papierach jest zarejestrowane 4 regiusy a bede miec tylko 3 w domu ?
moga mi cos w tedy zrobic ??????

Wiciu
29-09-2013, 15:53
to masz czapę albo grzywne juz "Salamandra" o to zadba

newneo
30-09-2013, 14:03
jesli masz zarejestrowane 4, a w domu sa 3 to zawsze mozesz powiedziec ze zwierzak padł kilka dni wcześniej i jeszcze owego faktu w starostwie nie zglosiłeś. Jesli natomiast masz zarejestrowanych mniej osobników, anizeli w rzeczywistosci masz - to tak, w przypadku gadów łamiesz prawo. Tylko bezkręgowców nie trzeba rejestrować w starostwie.

Raffee
02-10-2013, 08:52
Jezeli nie handlujesz zwierzakami to malo prawdopodobne zeby zrobili Ci niezapowiedziana wizyte z nakazem. A jezeli by tak bylo to grzywna no chyba ze nie bedziesz mial asy zeby zaplacic to do 30 dni wiezienia. Postaraj sie skombinowac w ktoryms z zoologicznych papier na weza bo bywa tez tak ze im jakis padnie. Kumpel ostatnio tak zrobil za mala oplata (koszty rejestracji weza przez wlasciciela sklepu) tak ze wychodzi wtedy na "0"

42d3e78f26a4b20d412==