PDA

Zobacz pełną wersję : a moze tak PROTEST?



Skiba
08-01-2014, 02:18
Moze jakis prostes zroganizowac? I pod ministerstwo jak bedziemy krzyczec z 10 h to i telewizja przyjedzie troche szumu sie zrobi i .........nic z tego i tak nie bedzie :) Ale przynajmniej damy o osbie znak zycia ze sie niz zgadzamy
Nigdy nie byłem za zadnym strajku ani manifestacji
a fajnie by bylo jajkami porzucac :D (mnie tez scigaja za POSIADANIE I POZYSKIWANIE/kUPOOEANIE)

cyclosternum
08-01-2014, 04:08
to zbierz ludzi i zacznijcie organizowac jakis hepening
ja niestety ne pomoge bo mam za daleko do warszawki :-) ale rzycze powodzenia

tomi666
08-01-2014, 05:46
kurcze pomysl zabawny. za protest nie bylem jeszcze przez policje zatrzymany

cyclosternum
08-01-2014, 07:30
wszystko jest do zaøatwienia

krzdab2150
08-01-2014, 07:45
Dobra, to nie ma sensu. To trzeba załatwić inaczej.
Czy ktoś porozmawiał bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za uoop lub z którymś doradcą ministra?? Jeżeli nie, to trzeba się umówić, wybrać zpośród nas trzy, cztery osoby i pojechać.
Twa to z miesiąc, zanim wyznaczą nam spotkanie, trzeba jednak dzwonić, dzwonić i uprzejmie się wcisnąć na spotkanie z odpowiednią sobą, niekoniecznie z szefostwa.
Podajcie proszę dotychczasowe dane osób z MS z którymi do tej pory się kontaktowaliście; jednocześnie do cocieranie do urzędników niższego szczebla piszących ustawę nie ma sensu. Znam parę osób w Ministerstwie, choć jeżdzę tam głównie do innych departamentów, ale nieważne. Mi się udało umówić w sprawie inwestycji co prawda, wyznaczyli nam wizytę w następnym tygodniu od pierwszego telefonu.

Innymi słowy potrzebujemy skład 3 chętnych osób, które pójdą i będą w stanie się sensownie odezwać. Jutro zaczynam odzywać się do starych znajomych z Ministerstwa, postaram się umowić we właściwym miejscu i czasie. Właśnie, a ptrzecież jest chyba PST??

Piszcie, co sądzicie, uważam, że spotkanie takie można umówić, zaprosi się kogoś z gazety i to jest metoda. Ja też mogę pójść.
Pozdrawiam.

Aha - i trzeba tą petycję wydrukować i zabrać ze sobą - na obywatelską inicjatywę ustawodawczą nie mamy szans, ale zaznaczyć się możemy. Planuję pobyt w Wawie za 2 tygodnie, jak trzeba to wczesniej. Prosze o kontakt i opinie

Nevermore
08-01-2014, 09:53
ja jestem za ale kto sie zdecyduje tam pojsc?....

a takpost scriptum to jeszcze tam dojdzie do rekoczynow :D

cyclosternum
08-01-2014, 10:08
napewno ktos z warszawy i z dużym doswiadczeniem i wygadany
mam kilku ochotników ale nie są z wawy

Nevermore
08-01-2014, 11:25
no najlepiej kogos z wielkim doswiadczeniem i niekoniecznie z wawy byle by tam mial mozliwosc dojechania....

42d3e78f26a4b20d412==