PDA

Zobacz pełną wersję : raport salamandry



kak
26-02-2014, 10:39
nie wiem, czy gdzies bylo, ale przypadkiem dzisiaj wszedlem na ich strone i prosze:
http://www.salamandra.org.pl/cites/raport/raport.pdf

kak
26-02-2014, 10:40
zwlaszcza 16-17 strona warta przeczytania

jw73
26-02-2014, 23:28
Najbardziej wkurzająca w tym tekście jest opinia jakoby wiosną i latem sprzedaż pajęczaków wzrastała z powodu zbliżających się wakacji i chęci pozbycia się swoich zwierząt. Czy oni nie potrafią tego skojarzyć po prostu z temperaturą i możliwością bezpiecznej wysyłki ?
Zadowalający jest też fakt, że w końcu stwierdzili znikomą szkodliwość sprzedaży Brachypelm i doszli do wniosku, że większość pochodzi z hodowli krajowych.

kak
27-02-2014, 00:57
nom, ogolnie dosc obiektywny raport.
np 3 funkcjonariuszy policji majacych dostep do jednej maszyny do pisania (na spole) :)

Gdanszczanka
27-02-2014, 09:44
mnie się podoba i powiedzmy popieram, tyle że powinni uznać sprzedaż brachypelm za czyn mało zagrażający społeczeństwu;) A co do innych zwierząt...to nei jest takie głupie

Gdanszczanka
27-02-2014, 10:08
szkoda że widząc całą rzeszę ludzi rozmnażajacych brachypelmy przeciwdziałają im
:( Ciesze się tylko że poruszyli problem weterynarzy którzy nie chcą wydawać zaświadczeń. Choć za salamandrą nie jestem ale ten raport mi się podobał. Poprostu "był obiektywny"

tomi666
06-03-2014, 12:52
KAK, to moje psy byly lepsze... w pokoju siedzialy 3 i kazdy mial swoja maszyne, ale za to na spole mialy szafe na dowody rzeczowe i kompa do pisania wezwan.
tyle ze z ich kompem byl maly problem - mieli tam zainstalowanego windowsa XP home ed.
kurcze moze sie myle, wiec niech mnie ktos poprawi, ale home ed. jest tylko do zastosowan domowych a nie do pracy. u mnie w robocie mamy tylko wersje pro...
ale co z tego skoro policji nikt nic nie zrobi

Louis Cypherr
07-03-2014, 04:16
Home edition od Pro różni się możliwościami (np. obsługą maszyn wieloprocesorowych), a nie przeznaczeniem.
M$ musiał jakoś nazwać obie wersje i zdecydował się właśnie na takie nazewnictwo. Co nie znaczy oczywiście, że poza domem nie można używać HE.

42d3e78f26a4b20d412==