PDA

Zobacz pełną wersję : legwan - darowizna



Gdanszczanka
27-02-2014, 10:10
Jakiś czas temu dostałam legwana (bez citesa), co nie jest ponoć nielegalne. I mam pytanie: jak go zarejestrować? Czy wogóle się tak da?

Gdanszczanka
28-02-2014, 12:18
nikt nei wie co z tym fantem zrobic??:(

flo
02-03-2014, 03:35
Nie znam się na tym za bardzo, ale mam pomysł: jakbyś mogła pożyczyć od kogoś papiery na lega i na ich podstawie go zarejestrować, że niby od tego gościa go dostałaś. Po jakimś czasie idziesz do urzędu i mówisz, że ci papiery zaginęły lub coś w tym rodzaju i prosisz, czy mogliby ci je na nowo wyrobić;-))
Nie, żebym cię namawiała, bo to NIELEGALNE raczej, ale wyjście z sytuacji jakieś jest (chyba). Niech inni się wypowiedzą na ten temat, bo ja się zupełnie nie znam na papierkach, mam tylko zbożówki na razie;-))

Pozdrawiam

flo
02-03-2014, 03:38
Daj znać jeśli to wypali. Napewno wielu by to pomogło heh...

Gdanszczanka
02-03-2014, 06:20
to kto jest chętny pożyczyć mi papiery?:D

AGAM
06-03-2014, 14:18
ale jeżeli ktośma papiery i zarejestrował na nie lega to one już sa w rejestrze i nie będzie się dało (a przynajmniej nie powinno się dać) rejestrować na nie innego zwierza. Tak to by wszyscy na jednym papierku jechali. Raczej idź do urzedu i wyjaśnij co i jak - myśle że Ci go zarejestrują.

pppppp
07-03-2014, 01:41
tak naprawdę nie rozumiem obowiązku rejestracji - to tylko dodatkowe wyciąganie kasy, papier rejestracyjny nie jest dokumentem potwierdzającym legalne pochodzenie zwierzaka i nie umozliwia jego odsprzedarzy, jest zbednym świstkiem, no ale jak jest ustawa to trzeba rejestrowac :(

42d3e78f26a4b20d412==