PDA

Zobacz pełną wersję : Lista zwierzat niebezpiecznych cd.



wh6fxe
29-06-2014, 00:39
WIem ze ten temat byl walkowany juz kilka razy ale interesuje mnie czy ta stara (pierwsza) lista ktora byla wprowadzona jakos kila miesiecy temu jest jeszcze w calosci aktualna czy wpadla tam jakas nowelizacja?? Pamietam ze byla pisana petycja... Lecz nie pamietam czy byly jakies skutki tej petycji...:/.Z gory dzieki z info i jesli mozna prosze o linka do tej listy:).
Pozdrawiam.

progor
03-07-2014, 10:54
kilka dni temu pisałem mejle do kilku partii w tej sprawie, generalnie z pytaniem co zamierzają zrobić po wyborach z tym fantem.
odpisało póki co tylko PO (oczywiście nie do wszytsch o partii pisałem) - koleś rzeczowy, pisze tak:
"To jakie gatunki będš na liście nie uzgadnia partia polityczna, a jedynie
eksperci, którzy ministrowi lub posłom dostarczają argumnetów. Gdzie Pan
mieszka, bo moglibyśmy się spotkać, i wysłuchałbym Pańskiej opini. Proszę
napisać swoje sugestie bedą wzięte pod uwage."

Napisałem gościowi, że przed jakimikolwiek ruchami dobrzebyłoby stworzyć forum dyskusyjne na które zostaną zaproszone tęgie głowy z tego forum. Może coś sie w tym kraju zmieni w niektórych kwetiach (jeszczem naiwyny jesli chodzi o zmiany w polityce, ale niekiedy politycy też są naiwni i wpowadzają zmiany na lepsze dla ogółu).

dane posła:

dr Jan Rzymełka
zapraszam na http://rzymelka.sejm.pl
http://janrzymelka.strefa.pl
e-mail: <pos4338@sejm.pl>

nie jest to reklama partii, nic takiego. tylko pisze gdzie i do kogo jakby w razie czego.
www.slaskie.agaty.prv.pl

Dark Raptor
03-07-2014, 11:27
Ministerstwo wykazało się standardową odezwą, czyli podziękowaniem za uwagi, które będą być może uwzględnione w nowelizacji (ale już nie w tej kadencji Sejmu).
W tej chwili mają na głowie wybory... po wyborach utworzenie rządu i kupę innych ciekawostek. Prace nad ustawą są zawieszone i jak na razie nie wygląda na to, że coś w najbliższym czasie się ruszy.

Na dzień dzisiejszy nie ma obowiązującej listy. Więc nie ma obaw co do gatunków.
Salamandra też siedzi cicho, z ich strony nie miałem informacji na temat planowanych ruchów.

wh6fxe
04-07-2014, 07:33
ooo Bardzo mnei to cieszy:).

42d3e78f26a4b20d412==