PDA

Zobacz pełną wersję : co proponujecie??



PEDRO
22-02-2012, 11:13
jaki materiał najlepiej nadaje sie na kryjówkę dla geka??? może to byc połówka skorupki po strusim jajku???? napiszcie prosze jakie wy macie kryjóweczki w waszych terra..?

Lestat
22-02-2012, 11:45
hehe na strusie jajko bym nie wpadl:) chyba ze geki bede je podjadac w razie kryzysu wapniowego:) a tak powaznie to osobiscie polecam samemu cos skleic z lupki skalnej..ladnie wyglada.. a dodadkowo mozn wlozyc rure z korka ( ten najmniejszy rozmiar, jesli sie nie myle to mozna zamowic w biofilu) ..odradzam wszelkiego rodzaju kupne groty , w stylu zamykanych na magnez do szyby..pic na wode fajerwerki a tak naprawde to kosztuje majatek a jest strasznie g........ i wyglada tez do kitu..pozatym magnez jest tak mocny ze przy zlym skladaniu jaskini rozbijesz sybe w terra:) Widzielam taki wlasnie test w sklepie hehe

Jeronimo
22-02-2012, 11:47
doniczki, koszyki, inne konstrukcje z wikliny, kamienie.. itp. ....
no ale z tym jajem strusia to musi byc cool... zreszta mozesz przeciez zrobic kilka duzych kryjowek :-)

Trunks
23-02-2012, 04:27
ja mam kryjówke za płaskim kamienie, z kokosa całego i z 2 połówek kokosa, takie jak by tunele :)

PEDRO
23-02-2012, 05:24
a jak cos sklejac to jakim klejem???

Hari
23-02-2012, 07:03
Ja mam głowna kryjowke z odwroconej polowy kokosa i kombinerkami wylamane wejscie. Fajny pomysl z tym strusim jajem :) A swiatlo przez nie nie przechodzi i jest ciemno w srodku?
Co do sklejania, to moze byc nietoksyczny silikon i zanim wyschnie posyp go, albo wetrzyj w niego piasek, tak, zeby zamaskowac lączenia kamieni. Mysle, ze nadają sie do tego tez roznego rodzaju kleje do glazury (Atlasy itp.).

PEDRO
23-02-2012, 09:15
w strusim jajku jest ciemno jak w dup.... u murzyna!!!

Hari
23-02-2012, 10:26
Gekon w jaju....powrot do dziecinstwa :))

42d3e78f26a4b20d412==