PDA

Zobacz pełną wersję : Anemiczny gekon



piotrek
21-03-2012, 10:38
No właśnie czego to mogą być objawy?
Jeść je ale jak łapie ofiare to jakby chciał a nie mógł.

MareQ
21-03-2012, 10:59
może bedzie miał wylinke :)


---------
PoZdRaWiAm
MareQ

Trunks
21-03-2012, 11:23
jak gekon jest anemiczny, nic mu sie nie chce to zzwyczaj jest głodny ale chyba nie w twoim przypadku, mój właśnie zjadł jednego świerszcza :)

MareQ
21-03-2012, 11:26
Twoja wypowiedź jest niekonstruktywna Trunks... :| Mój tez zjadł świerszcza i jakoś sie tym nie chwale :P
Lepiej zdjagnozowałbyś co może dolegać gekonowi piotrka a nie chwal sie że twój gek je...

------------
PoZdRaWiAm
MareQ

koksik
21-03-2012, 15:00
Jezeli masz parke to mozliwe ze samiczka bedzie na dniach skladac jajka, moja przed zlozeniem jajek jakies dwa dni nie chce jesc a jak juz zlozy to normalnie konia z kopytami by opędzlowala:)

piotrek
22-03-2012, 13:37
Nie
Wylinkę przeszedł właśnie chodzi o to że jest strasznie anemiczny przy łapaniu świerszczy, tak jakby spał.Jedzenie dostaje raz na dwa dni.
Jak był mniejszy to w momęcie gdy dostawał świerszcza to potrafił za nim latać starając się go upolować a teraz sobie go odpuszcza no i jakby miał problemy z złapaniem (dokładnym chwytem).robię mu okresowo głodówki 3-4 dniowe i nic. Kiedyś jak na noc został świerszcz to rano już go nie było,teraz muszę rano wyciągać świerszcza.
Pomóżcie

Trunks
23-03-2012, 05:09
dlaczego dostaje raz na 2 dni...dlaczego tak żadko, a ty jeszcze mu głodówki robisz, ja mam młodego gekona i karmie go w ten sposób ze kłade świerszcza jakieś 10cm przed nim i trykam świerszcza, wtedy on sie ruszy a gekon go wyczai i go łapie, fakt zdażaja sie nieudane ataki ale po chwili go upoluje, moim zdaniem zażadko dajesz swojemu jeść, dawaj mu raz dziennie lub 2 razy dziennie (to zależy od gekona, jaki jest dorosły)

MareQ
23-03-2012, 10:07
Popieram Trunks'a w 100%. Karmienie go co 2 dni i to jeszcze głodówki mu robić... :| Mój dostaje dwa świerszcze dziennie (ma ok. 18cm)
Wydaje mi sie że 1 świerszcz na dzień to jest minimum


-------------------
PoZdRaWiAm
MareQ

Bizonek mały
05-04-2012, 11:07
możesz go spróbować podtuczyć mysim noworodkiem (jeśli gek. jast duży) daway mu od czasu do czasu troszkę miodu... zliże z palca... witaminy (mój z palca zlizuje wibowit) świerszcze codziennie albo nawet 2x dziennie... gek sam dobrze wie ile ma jeść... mój jak ma spust to i 3 na dobę zje !!! pozdrawiam Ciebie i geka

42d3e78f26a4b20d412==