PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wygląda zmiana wylinki



Simon
16-04-2012, 07:57
Jak wygląda zmiana wylinki u geka. Wiem jak to wygląda u straszyków ale wątpi aby gek wisiał do góry nogami i wychodził z wylinki.

PEDRO
16-04-2012, 08:26
cale ciało matowieje lub robi sie prawie białe . mojej gekusi skóra zaczyna pękać przy nosie .ociera sie wtedy o kamienie i powoli ją zdejmuje . az bedzie mogla ja zlapac w paszcze i zjesc.!!

MareQ
16-04-2012, 08:38
Dokładnie, przed wylinką gekon staje sie matowy, względnie biały i jest troszeczke mniej aktywny. Mój tuz przed wylinką wchodzi do ulubionej kryjówki i tam zrzuca wylinke :)

Konrad von Bushe Drożdże
16-04-2012, 12:37
Przed wylinka staje sie takze osowialy i czasami nie chce przyjmowac pokarmu. Jak zdejmie stara skore wszystko bedzie ok.

sova
22-04-2012, 05:01
a posłuchaj mój gekon jeden samiec miał teraz w ostanich dniach wilinke, przyjmował pokarm dużo razy, zawsze! ale za to cały czas siedział w kryjówce, to chyba normalne, i teraz mam pytanie do samicy, jeszcze nigdy nie widziałem zeby ona jadała!!! jest bardzo aktywna, ale jest chuda!!! możesz zrobić zdjecei twojemyu gekonowi pi przysłać mi je, bo nie wiem czy ona jest chora czy jak!! pozdrawiam

michał nierodzik
14-07-2012, 07:44
Gekon będzie pokryty bialutkim osadem potem zacznie od niego skurka odstawać (gekon ściąga skurke w całości) a na drugi dzień bedzie pięknie ubarwiony a skurki nie znajdziesz i sie nie przejmuj bo on ja sam z siebie sciąga a potem zjada

42d3e78f26a4b20d412==