PDA

Zobacz pełną wersję : moja samiczka nie chce jeść



Piotr Szymański(piotrekszym)
03-05-2012, 04:44
moja "lamparciczka nie chce jeść!co zrobić???ogon ma co prawda tłusty,jest żwawa wieczorem ale świerszcza nie chce ruszyć!co robić???jestem no wy w tej "branży" i martwię się!

Black
03-05-2012, 05:39
Gekony tak jak ludzie sami normuja se ilosc porzywienia. Byc moze poprosty nie ma teraz ochoty gdyz swierszcze awsze chodza po terra. i wie ze kiedy wyjdzie z ukrycia to jakis swierszcz bedzie czekal na geka:) Jesli jest rychliwy, zywy, ciekawy to nie wiedze problemu do zmartwien.
Moze tez byc ze jest przed wylinka lub go kupiles wczoraj i ma stersy nowym terrarium co zdaza sie u zwierzat.
Napisz cos wiecej jak dlugo go masz, jaka temp. w terra, ile ma cm? Bedzie latwiej wypowiedziec sie tez innym urzytkownikom bo przyczym moze byc jeszcze wiecej.

MareQ
03-05-2012, 06:06
Gekony czasami same sprawiają sobie kilkudniowe głodówki, także niemasz czym sie przejmować jeżeli tylko zapewniłeś jej dobre warunki (wilgotność, temp, kryjówki itp) :)

geckonum
03-05-2012, 23:12
a przy okazji, czy jesli dobrze zywie lamparcika to czy jesli 2 dni go nie bede karmil to nic mu sie nie stanie???

Hari
04-05-2012, 04:36
Nic mu nie będzie. Moj czasem nawet dluzej nie je. Mozliwe też ze wylinka (albo przed, albo juz po i sie nią najadł). Pare dni diety nie zaszkodzi. Jesli widac tylko, ze sie wyproznia i nie musisz sie bać o zapchanie, to będzie w porządku. Zacznij się martwić, jak zobaczysz, ze Ci w oczach chudnie, a mimo to nadal nie je.

cornieszon
06-05-2012, 05:54
kiedys pisal ktos ze jak wyjechal,zostawil gekona na miesiac bez jedzenia i przezyl...
ale nie radze takich eksperymentow :/

42d3e78f26a4b20d412==