PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy poważna sprawa !!!!



Kobra
12-05-2012, 13:21
mój gekon nie robi kupy ok 3 dni a przedwczoraj dałem mu 3 świerszcze a on od tej pory nie zrobił kupy obawiam się że zjadł kamień mniejszy niż 1 grosz a gekon ma 15 cm niemam nigsdzie dostępu do kliniki co robić

MareQ
12-05-2012, 15:02
Zadzwoń sobie tutaj:
Gabinet weterynaryjny
lek.wet. Seydou Zan Diarra
Kraków,ul. Gdyńska 11a
tel.(012)636-02-06
Ostatnio miałem taki sam problem z gekiem, opisałem mu co i jak i mi powiedział co mam robić. Opisze ci to pokrótce:
Jeżeli jest podejżenie że nasz pupil sie zatkał to najpierw zapewnij mu dużo ruchu (tak mi właśnie ten wet powiedział). W moim przypadku poskutkowało. Wymęczyłem troche gadawziołem go na ręce 2 może 3 razy po kilka minut, i co jakiś czas zaglądałem do terar :) Jednak jeżeli to by nie pomogło to należy kupić parafine w aptece i dać mu do pyszczka trzy krople dziennie czy jakoś tak, i raczej stosować do skutku. Jednak jeżeli po kilku dniach dalej nie było by efektu to należ iść do weta. No, to tyle :) Powodzienia. Daj znać potem co i jak ze zwierzakiem :)

Kobra
14-05-2012, 01:40
dzięki za pomoc ale na szczęście nie zapchał się

Piotr Szymański(piotrekszym)
16-10-2012, 13:36
daj mu ię wybiegać,pomasuj po brzuchu,przymusowo dawaj wodę,ale nie dużo,a jeżeli nie pomoże jedź do najbliższego zoo,tam jest specjalista

42d3e78f26a4b20d412==