PDA

Zobacz pełną wersję : a co po wykluciu...



Nook
25-07-2012, 14:55
Przewiduje wyklucie się gekona lamparciego, w przeciągu ok 10 dni.
Słyszałem że po wykluciu młode gekony mają jeszcze zapas (żółtka?), i stąd moje pytanie - karmić go od razu po wykluciu? Gdzies mi się obiło o uszy żeby poczekać kilka dni...aż zapas żółtka zostanie zużyty moze ktos udzieli jakiś wskazówek (to że wyższa wilgotność jest wymagana to wiem...)

afrox
26-07-2012, 02:38
siema! dobrze słyszałeś! zapas żółtka starczy takiemu maluchowi na kilka dni. w sumie nie bardzo się znam na obchodzeniu się z takimi maluszkami ale wydaje mi się że powinieneś przenieść maluszka do sterylnego tera, no wiesz bez ściółki itd, aby mu się ten zapas nie zabrudził... Ale tak mi się tylko wydaje wieć radze poczytać dokładnie w jakichś specjalistycznych periodykach. A tak w ogóle to gratuluje przychówku. Powodzenia

Konrad von Bushe Drożdże
26-07-2012, 07:44
Poleca sie jako sciolke dla bobasow gazete.

Trunks
26-07-2012, 07:58
moga być też takie ręczniki papierowe

koksik
27-07-2012, 15:23
Nook, jak mi się wykluły młode gekoniki, to przeniosłem je do terra z ręcznikiem papierowym jaką sciółką, przez ok tydzien nic nie jadły, jeden najpierw zrzucił wylinke a potem zjadł świerszcza:), możesz go spróbować od razu nakarmic ale i tak raczej nie zje:) Jak cos bedziesz chcial to pisz na gg.

42d3e78f26a4b20d412==