PDA

Zobacz pełną wersję : osowialy gek



snowqba
04-09-2012, 07:16
Witam, od jakiegos czasu moj lampart slabo je (mam go ok 2-3 tygodnie), wiekszosc czasu spedza w kryjowce choc ostatnio zaczal wychodzic ale ciagle spi. Nawet jak chodzi to oczy ma bardzo mocno przymkniete, na poczatku jak mial otwarte to bylo to wyraznie widac a teraz to tak jakby na wpol zamkniete. Ma tez jakby lekko zielonkawe podbrzusze czego wydaje mi sie ze wczesniej nie zauwazylem (ale z tym moge sie mylic). Czy cos moze z nim byc nie w porzadku? Jesli tak to gdzie w 3miescie jest jakis wet do ktorego sie najlepiej z nim udac?

Wojciech
04-09-2012, 08:18
niestety przyjacielu przyszedl taki okres teraz kazde zwierzatko jest osowiale ze wzgledu na pogode jaka jest za oknami deszczoa ponura jesien:) nie martw sie twojemu gekowi nic nie dolega....!!!!!

pozdrawiam!!!

snowqba
04-09-2012, 09:33
w sumie to tez tak zaczyna mi sie wydawac, bo zauwazylem nawet lekka poprawe jesli chodzi o aklimatyzacje bo jak zaczalem spryskiwac terra to nawet wyszedl z kryjowki i zaczal zlizywac wode z kamieni :) I widze ze nieboi sie juz tak jak robie cos przy terra. Jutro mu kupuje jakas swietlowke UVB wiec licze ze bedzie jeszcze lepiej ;] Pzdr

kojek
05-09-2012, 00:56
a twój gekon jest gruby??Czy niebardzo??Je już normalnie??

snowqba
05-09-2012, 08:51
wlasnie dosyc chuderlawy, ale na swierszcze za bardzo nie reaguje, jednego mu podsunalem pod sam pyszczek to zmienil tylko miejsce i niebardzo sie nim zainteresowal.

snowqba
06-09-2012, 14:38
Dziwi mnie troche kolor podbrzusza, jest zielonkawe- czy wasze geki tez tak maja? Nie cale tylko tak od ok polowy w kierunku ogona.

snowqba
09-09-2012, 16:52
Kontynuuje temat bo nadal gekon nie okazuje zainteresowania swierszczami i chodzi ospaly, czesto ziewa i jest dosc wychudzony, dodaje fotke, slaba jakosc ale sprobojcie ocenic! No i martwi mnie ten kolor podbrzusza, rowniez zalaczam fotke ale w nastepnym poscie!

snowqba
09-09-2012, 16:54
Dziwne (?) podbrzusze, fotka w bardzo slabej jakosci ale mysle ze mniej-wiecej widac o co chodzi...

snowqba
10-09-2012, 07:51
dolaczam jeszcze 1 fotke, troche lepsza jakosc i lepiej widac jego posture i to jak spi z podwinieta lapka- co to oznacza?

koksik
23-09-2012, 03:08
witaj
po pierwsze ja byz zmienil podloze
a co do podbrzusza to u zwlaszcza ,mlodych gekonow z uwagi na to ze maja bardzo cieniutka skore na brzuchu widac praktycznie wszystko, wiec tym bym sie za bardzo nie martwil, a jesc nie chce bo moze sie zapchal tym podlozem, ale nie jestem pewien, niech ktos inny sie jeszcze wypowie.

42d3e78f26a4b20d412==