PDA

Zobacz pełną wersję : kupno geka



jey
07-09-2012, 15:56
jestem z opola i chce kupic geka najchetniej od kogos z opola jak jest ale szukalem i nikt sie nie znalazl wiec zastanawiam sie czy lepiej kupic w biofilu i transportowac go na dworze zimno i nie jestem pewien czy mu to nie zaszkodzi czy kupic w sklepie prosze o porade

pepre
07-09-2012, 16:34
pogadaj z sulkiem, porpros by ci go slidnie zapakowal jak na taka pogode. byc moze cos doplacisz, ale jak juz sulek zapakuje... to nic mu sie nie stanie;)

Hari
08-09-2012, 04:05
Od Sułka mozesz spokojnie brać. Moj gek jechał z Biofila przez całą Polske (Kraków-Gdynia) w lutym i dojechał cały i zdrowy.

FRED17
08-09-2012, 13:11
Siema!!Ja dzisiaj wiozłem z Bydgoszczy do poznania 8 lampartów i naprawde jest zimno na trasie:]W pociągu naszczęście jest tak gorąco że siedziałem w krutkim rękawkku a gekony całe heepy że jest ciepło ale zabezpieczyłem je kocem ręcznikiem sfetrem i jeszcze takim workiem z gumy z ciepłą wogą (wypadła mi nazwa z głowy) i geki byly cały czas ciepłe niebyło tak że siedziały razem w kupie cały czas latały aż ludzie w przedziale zaglądali do środka:]Geki są już umnie i maja się narazie dobże wszystkie spią ehhe!Mysle że najlepiej samemu pojechać jak oczywiście ma sie możliwość i samemu zabezpieczyć gekonki!!

42d3e78f26a4b20d412==