PDA

Zobacz pełną wersję : już was nie bede męczyć pytaniami - to jest ostatnie



pawel_robak
28-09-2012, 00:18
Już mozecie ulżyć to jest moje naprawdę ostanie pytanie :
Czy moge gekonowi lamparciemu podować tak :
Poniedziałek - wapno (Calcium pantothenicum)
Wtorek - witaminy (Sera , Tetra , Zoomed)
Środa - wapno (Calcium pantothenicum)
Czwartek - witaminy (Sera , Tetra , Zoomed)
Piątek - wapno (Calcium pantothenicum)
Sobota - wapno (Calcium pantothenicum
Niedziela - witaminy (Sera , Tetra , Zoomed)

Czy może być taki przykładowy plan zjadania wapna i witamin ??

Za pomoc naprawdę dziękuję i pozdr. Paweł

FRED17
28-09-2012, 07:12
Może być ja bym to zrobił troszke inaczej ale i takie rozmieszczenie moeże być

koksik
28-09-2012, 07:44
Nie moze tak byc, czlowieku czy ty codziennie wcinasz witaminy w takich ilosciach, witaminy podawaj co 3 dni a wapno nastepnego dnia(czyli co 4 dni), co za duzo to niezdrowo, opanujcie sie i poczytajcie troche archiwum, nie raz bylo tam o witaminkach i wapnie.

jey
28-09-2012, 09:10
witaminy nie szkodza mozesz dawac jak chcesz tak jak i u ludzi jak zjesz za duzo witamin to je wydalisz ale za czesto nie ma co zwlaszcza wibowit bo zawiera on witamine D3 a ta w duzych ilosciach jest szkodliwa tak jest u ludzi a jak u jaszczurek niewiem jak ktos zna wyniki testow to niech napisze

Trunks
28-09-2012, 09:37
ludzie czy gekony lamparcie na wolności jedzą tyle witamin codziennie? NIE - i zyja!!! ja bym dawał w poniedziałem witaminy we wtorek wapno i czwartek i piatek to samo, wyluzuj, jak będziesz w niego wciskac tych witamin to mu ogon eksploduje i będziesz miał jajco a nie gekona :)

PaWeL^
28-09-2012, 14:06
czesc

Jey - "witaminy nie szkodza " z tego co wiem to wapno nie szkodzi i nadmiar zostanie usunięty z organizmu, natomiast nie tyczy sie to witamin ich nadmiar jest szkodliwy (kiedys gdzies o tym czytalem) :] więc zgadzam sie z Koksikiem i Trunks'em :))

rysiosz
18-10-2012, 00:45
Ja mam witaminy w kroplach że mu dodaje do wody i to jest najlepsze a wapno posypuje normalnie na świerszcze co 4 dni czyli co 2 dzienpodaje mu 1 świerszcza :D

42d3e78f26a4b20d412==