PDA

Zobacz pełną wersję : co wyjdzie??



koksik
19-10-2012, 13:05
Wiem, ze ten temat był juz ruszany i to nie jest kwestia mojego lenistwa, ze nie chce mi sie poszukac w archiwum, tylko poprostu jest to dla mnie czarna magia w zwiazku z tym mam dwa pytania:
1 - co wyjdzie z polaczenia gekona lamparciego high yellow(samica) i tangerine (samiec)??

koksik
19-10-2012, 16:12
to jest jedno pytanie, ale tak mialo byc:)

Hari
19-10-2012, 19:35
Z tego co wiem to high yellow nie jest odmianą powstałą z dziedziczneia wady genetycznej, więc traktuj go jak zwykłego gekona o wiekszej zawartosci pigmentu zoltego, wiec mozna go w przyblizeniu traktowca jako zwyklego gekona. Co do tangerine to mysle, ze tutaj sprawa bedzie wyglądac podobnie jak w przypadku np. albinizmu. Nie da sie jednoznacznie powiedzieć co wyjedzie z takiego połączenia. Musisz wiedizec troche więcej głownie na temat gekona tangerine. Jakiego typu genu jest nosicielem. Łącząc na pałę, to z duzym prawdopodobienstwem mozesz uzyskac zwykle gekony, ale rowniez moze sie zdazyc ze pojawią sie jakies tangerine. Poczytaj w ksiązkach biologicznych na temat genetyki i dziedziczenia, chyba ze ktos ma wieksze doswiadczenie i sie jasniej wypowie.
Ja wlasnie wrocilem z pubu, jestem po paru piwach, palce mi sie plączą, wiec jezzeli cis namieszlaem to sorry :) Narazie :]

geckonum
21-10-2012, 04:11
high tangerine :)

42d3e78f26a4b20d412==