PDA

Zobacz pełną wersję : Czy cos z moim gekonem jest nie tak ???



FiGo
01-11-2012, 00:30
HEJ !!!
Martwie sie o zdrowie mojego biednego gekona . Ma on 4 miesiące i jest bardzo mały !!! Je 2 czasami 3 świerszcze na dzień , witaminy mu podaje co 2-gi dzień .
Jak chodzi po terrarium to z góry widać jakiś kręgosłup czy jakąś kość a ogon ma chudy . Czy cos z nim jest nie tak ???


Za odpowiedzi THX Paweł

RAF_AL
01-11-2012, 00:32
Polecam naswietlanie UVB czy jakosc tak. Mlode gekony narazone sa na krzywice co moze byc przyczyna zgonow.

vida
03-11-2012, 09:32
Trudno ci coś dordzić nie widząc twojego geka-z tego co piszesz nie je za mało w tym wieku,jeśli chodzi o młode geki to maja skórę przezroczystą i czasem pod śiatło można sobaczyć ich wnętrza-stąd pewnie widzisz kręgosłup. Trudno mówić o grubości ogona bo nie wim co u ciebie znaczy chudy-moje w tym wieku też nie miały grubych ogonków. Więc wydaje mi się że chyba nie masz co się martwić pamiętaj o witaminach a przede wszystkim - wapno i uv- to jest podstawa dobrego rozwoju kośćca u młodych-powodzenia!!! (nie słuchaj tych co mówią, ze lamparty to gady nocne i nie potrzebują uv-mam jakieś tam doświadczenie i uważam że to bzdura)

42d3e78f26a4b20d412==