PDA

Zobacz pełną wersję : Czy gekon lamparci moze miec jakies problemy wzrokowe?



piotrek
12-11-2012, 15:07
Czy gekon lamparci moze miec jakies problemy wzrokowe?
Zauwazylem ze mój gek ma problemy w ocenie odleglosci przy polowaniu na swierszcze.Poprostu rzuca sie na swierszcza pomimo iz ma do niego jeszcze kawalek.
prosze o pomoc

farmer
12-11-2012, 19:05
uwazam ze to nie wzrok tylko zaloze sie ze to mlody gekon... musi sie po prostu tego nauczyc moj tez kiedys mial podobnego typu problemy. Teraz sie uczy polowac bo tak to go karmilem z reki ale sstwierdzilem ze niemoze zatracic swych naturalnych instynktow i chlopak se radzi moze perfekcjonista nie jest ale dojjdzie do tego... podobne jak twoje gekon... spokojnie

piotrek
13-11-2012, 10:29
mlody to narczej juz nie jest ma ok 1,5 roku. Ale wlasnie go karmilem z reki i doszedlem do podobnych wnioskow. Przeciez sam se musi radzic- latwiej mi go bedzie zostawic pod czyjas opieka jak mnie nie bedzie.
Czyli to poprostu rozleniwienie cywilizacyjne - wynikle z mojej winy??

vida
17-11-2012, 10:07
No widzisz sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie.Ja mam geki 2 lata i nigdy nie karmiłam ich z ręki(dla mnie to po prostu ludzka głupota i po co to?) i moje geki nie mają zadnych problemów z polowaniem i jest to dla nich rozrywka-a ty tej rozrywki swojego geka pozbawiłeś! Ale może jeszcze nie jest za późno i sam się nauczy polować! Cczyli on nie ma problemów z oczami tylko ze swoim panem co pozbawiał go radości z polowania:)

42d3e78f26a4b20d412==