PDA

Zobacz pełną wersję : witaminy



freerider
17-11-2012, 15:34
powiedzcie mi co zrobic kupiłem witaminy firmy sera gdy dałem kropelke na świerszcza i podałem gekonowi to zaatakował go i wypluł drugiego tak samo jak mu podawac tw witaminy???macie na to jakis sposób??

koksik
17-11-2012, 17:09
zrob mu glodowke ze 4 dni albo 5, potem daj swierszcza, z mala iloscia witaminek, powinien zjesc, jezeli dalej nie bedzie chcial szamac, to musisz rozcieczyc troche witaminy z woda, igielka, strzykawka i zrobic zabieg swierszczowi, wstrzyknac mu jakas ilosc, tylko najpierw dowiedz sie dokladniej ile tego ma dostac gekon i jak to rozcieczyc z woda tzn w jakich proporcjach

vida
18-11-2012, 02:04
Popieram albo zmień witaminy-moze te są wyjatkowo paskudne!

Kunoichi
18-11-2012, 05:13
dobrze ze niemam takich problemow, wogule jestem lekko zdziwiona, bo tak, mowia ze pierwszego dnia niechca jesc i sie boja bo nowe terra itp, - niebal sie i jadl......nawet z pencety........noi te witaminy..............swierszcze z witaminowa panierka normalnie pozera, rzuca sie i swierszcza niema heh..........i ten fajny ogonek podnosi do gory i trzesie jak grzechotnik.....coprawda chodzi o gruboogonowego anie lamparta noale trudno :)

budyniek
20-11-2012, 06:15
no z tym zabiegiem to ciekawa sprawa.
to jak w historyjce o smoku wawelskim no w koncu geki to takie male smoki:)))

42d3e78f26a4b20d412==