PDA

Zobacz pełną wersję : cos nie tak ??



martka
06-12-2012, 12:09
Witam , mam kabel grzejny , dla gekona (25w) , ale pan od zoologicznego polecił mi żebym dała kabel pod terrarium bo wtedy gekon nie popaży sie ani nie rozgrzebi ziemi . DObra zrobiłam tak , ale przyznam że dosyć słabo grzeje, ale nie zamierzam znów zdejmowac terra i ziemie zeby dać kabel
A, tak po za tym dzisiaj mu jeszcze kupiłam lampke firmy eko terra, za 25 zł a na opakowaniu jest napisane że grzeje całe terrarium , ale pff nic z tego prawie w ogóle nie grzeje ( ma podczerwień).
A jeszcze jedno pytanko mam nowe terra , ( 80/50/50) mój gekon ma już u mnie rok czy moge mu dokupić samiczke ?? tylko objawiam się że będa gryść)
Pozdrawiam serdecznie


www.darkmartka.blog.pl - mój blog ;))

Remus
06-12-2012, 14:00
Kabel grzewczy połóż na dno terra.Przysyp go cienką warstwą piasku i przykryj szybą.Działanie będzie podobne jak byś miała matę grzewczą,ale gek się nie poparzy i nie odkopie kabla.

manter
06-12-2012, 15:11
witam
ja kupilem szybe rozlozylem kabel grzewczy (11W) i na to polozulem terra a w srodku mam lampke 40W firmy ZOO MED i temp w terra jest 29C (terra 80/40/50)!!
a co do samiczki ja dokupilem po jakis 15 miesiacach i napoczatku byla bita ale pozniej wszystko oki bylo!! pamietaj jak bedziesz kupowac samiczke to podobnego wieku jak samiec musi byc!!!
pozdrawiam
Manter

Daro lamparci
17-12-2012, 16:14
Propo samiczki, ja znów dokupiłem samca po 4 miesiącach jak juz miałem samiczke. Na poczatku była w szoku podbiegła do niego i myslałem ze go zaatakuje, ale tylko obwąchała go. Wstawiłem dodatkowa kryjówke aby miał gdzie sie schować, rano wstaje a tu niespodzianka leża sobie razem wtuleni w siebie w jednej kryjówce. Jeśli chcesz zobaczyć fotke to jest w dziale fotek, Samiczka wabi się Syszunia a samies Snajper.

42d3e78f26a4b20d412==