PDA

Zobacz pełną wersję : nie wychodzi:(



budyniek
07-12-2012, 11:45
czesc!
mam juz gekonka od jakies 3 tyg.
Dziwnie sie zachowuje bo bardzo zadko wychodzi...
np. idzie kupe i zaraz sie chowa, albo wyjdzie upoluje kilka swierszczy i sie chowa.
nieiwme co jest niedawno zrzucal wylinke jakies 3 dni temu bardzo dobrze zeszla.
ale wczesniej tez zadko wychodzil.
czy on ma taki charakter czy mu jest zle w terra?

PaWeL^
07-12-2012, 11:49
czesc

hmmmmmm w sumie to chyba zalezy to od charakteru geka (na wszelki wypadek napisz jakie ma warunki w terra), moj zachowuje sie podobnie chociaż wszystkie warunki ma dobre (wilgotność, temp, wymiary terra, żywienie itp.)

Kuba17
07-12-2012, 13:29
Moj tez sie tak zachowuje:D Ale jak tak sobie spi ma taka slodka minke,ze mi nia wszystko wynagradza.Hihi i w nocy strasznie szaleje...czasami spac nie daje :D Gekony to sa spokojne zwierzatka....bardzo spokojne...tylko od czasu do czasu maja ochote na harce :D pozdrawiam,Kuba17

budyniek
08-12-2012, 00:52
a moj w nocy nie wylazi chyba ze na chwileczke sie naje i wraca.v
mam taka jaskinie dla niego ze slabo widac jest bardzo maly otwor i niema mozliwosci go wyjac z tamtad (sam musi wyjsc:)))
warunki: terra 40/30/30 (nie jest duze ale tzkiem dostalem i niemam kasy na wiekrze.) temp dzien-27-29 temp.w nocy 20-22. wilgotnosc dobra.
a w srodku ma dosc duza miseczke z woda:) kostke kokosowa korzen i kilka kryjowek. sam gekon jest sliczny wyglada zdrowo i porusze sie tez oki.

maja_bzzz
08-12-2012, 10:39
Hej. mój gekon robi tak samo:( nie wiem czy to normalne??nawet nocą nie wychodzi:9 nie zaobserwowałam

42d3e78f26a4b20d412==