PDA

Zobacz pełną wersję : glodowka



ziu
22-12-2012, 06:59
Witam wiec mam geka od tygodnia i jeszcze nie wychdzoi z kryjowki ale to mozna wytlumaczyc ze zima nie zaaklimatyzowal sie ale wydaje mi sie ze on nie je od tego czasu nic chyba ze jak spie swierscze widze znalazlem 2 kupki teraz juz od kilku dni nie widac wydaje mi sie ze nie chudnie ale chyba ogonek mu zmalal nie wiem czy to moze byc zimowa glodowka i jest to normalne czy mam zaczac sie martwic????


Pozdrawiam

RAF_AL
22-12-2012, 07:07
Ja bym sie nie martwil, gek jak nie chce to nie je, chyba ze to potrwa jeszcze kilka dni.

Emoman
22-12-2012, 09:37
ja mam taki sam problem i nie wiem co z tym zrobić. Mam lamparta, samicę od niedawna i zaczynam się martwić...nie chce jeść,już chyba z drugi tydzień z hakiem nie je, ciągle śpi, jest osowiała, ale mimo to nie chowa się i nie ucieka, a ciągle się wygrzewa. Jak jej podsuwam delikatnie świerszcza na pęsecie to się odwraca z niechęcią jakbym jej g... pod nos dawał. świerszczy nie puszczam samych bo te od razu się chowają pod kamienie i ona nawet nie ma szans aby te wredne dziady zauważyć. Zaczynam się martwić bo już nie wiem o co może chodzić- warunki idealne, ma dużo przestrzeni, dobrą temperaturę, kupy strzela, a mimo wszystko nie chce jeść!!!

ziu
23-12-2012, 10:25
moj je dzis nie znalazlem swierscza jeden do polowy zjedzony je jak nie wdize kupy tez sa co 2 dzien wiec jesc musi tylko ze znow moj spi i nie wygrzewa sie :))) ale je to najwazniejsze


Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==