PDA

Zobacz pełną wersję : poczatki...



jagiellonczyk
03-01-2013, 09:32
od wczoraj mam geka i dzis wieczorem chciaem go nakarmic ale on jakby wcale nie był zainteresowany jedzeniem moze jest to wynikiem stresu, poniewarz przyjechał z dosc daleka.... czy metoda "jak zgłodnieje to zje" sprawdzi sie i co mam zrobic pomozcie!!!
pozdrawiam jagiellonczyk:(

Hari
03-01-2013, 09:37
Nie metoda "jak zgłodnieje to zje", tylko metoda "jak dasz mu spokoj to zje". Mowi Ci cos hasło "aklimatyzacja"?

Fructus
03-01-2013, 10:21
Hmmmm to rzeczywiscie twoje poczatki:]
A Mata i Hari (Mata szczególnie) reagują bardzo nerwowo. Wiem ze to denerwuje tak oczytanych i doskonałych terrarystów, ale musicie pomóc chłopakowi:]
odp. w momencie gdy gekon zapozna sie z terra (około 2 dni) wtedy bedzie chciał coś zjeść :] powodzenia i pozdrowienia

jagiellonczyk
03-01-2013, 10:48
aha i jeszcze jedno ...proponuje Wam abyscie sprobowali oderwac Swoje nosy od tych kompow to moze wtedy zauwarzycie ze sa inne osoby interesujace sie terrarystyka i nie koniecznie sa tak genialne jak Wy...mimo wszystko pozdrawiam

jey
03-01-2013, 12:17
rozbawiles mnie jagiello :))))))))))))) buhahahahahaha przeczytaj koles opis gatunku potem wszystkie posty a jak to zrobisz zabieraj sie za kupno zwierzaka!! a jak juz tego nie zrobiles przed to zrob to teraz, poszedl do domu juz cie nie ma a i matki w to nie mieszaj cieciu malinowy :DDDDDDDDDD

czajna86
03-01-2013, 12:22
spoko będzie nie martw się zacznie jeść przez pare dni nie powinieneś go wyciągać z terrarium niech się uspokoi przyzwyczai przestanie się trząść rozrusza się i wtedy zacznij osfajać jeśli jest dziki :) a jeśc zacznie tylko niech mu tam jakiś świerszczyk kica :) pozdro

Hari
03-01-2013, 12:48
Fructus, nie jestem doskonałym terrarystą ;P ale przeciez o tym jest mowa, jak byk, w opisie gekona na tej stronie, nawet pod rozdziałem "Aklimatyzacja".. dlatego sie wkurzam troche.
Jagiellonczyk, przez ok. tydzien moze jesc markotnie. Daj mu spokoj w tym czasie i niech pozna nowe srodowisko.

jagiellonczyk
04-01-2013, 00:56
wstalem z samego ranca aby zobaczyc Wasze opinie....heh wiedziałem ze zadam kretynskie pyt...ale wbrew pozorom czytaem opisu i posty a z racji tego ze moj gek jest jeszcze młodyto postanowiłem zucic tem na forumponiewarz w sumie troszke sie nartwilem ale chyba nie potrzebnie...dzieki

czajna86
04-01-2013, 04:48
po to to forum jest żeby pytać i odpowiadać na pytania :) nawet jak będziesz miał najgłupsze pytanie dotyczące gekoniątko to się pytaj wkońcu to chodzi o jego zdrowie :)

jagiellonczyk
04-01-2013, 06:04
dzieki na prawde Czajna 86 duzo to dla mnie znaczy.....zaraz sie popłacze:P, wbrew wszystkiemu innym rowniez wielkie thanks!..pozdr:)

jagiellonczyk
04-01-2013, 09:42
kurcze a ja zapomniałem dodac "tylko nie krzyczcie":P

42d3e78f26a4b20d412==