PDA

Zobacz pełną wersję : SEPiA!



czajna86
06-01-2013, 22:23
SEPIA jest to szkielet wewnętrzny kalmara najlepsze naturalne żródło fosforu i wapnia dla płazów i gadów. Ja swoim gekonom podaje to w miseczkach, proszek jaki z tego powstaje po zkruszeniu można też umieścić na korzeniu lub w innym miejscy łatwo dostępnym dla zwierzaka :P zwierzak powinien to zlizywać jeśli nie chce lub chce ale robi to zaczęsto nie należy panikować cena sepi ok1.50[biofil] http://biofil.pl/Sklep/foto/maxi/sepiasepia.jpg <-a tak to wygląda
..mam nadzieje że pomogłam :)

Hari
07-01-2013, 06:43
hehehe, dziekujemy za oświecenie, ale Ameryki nie odkrylas ;P
Wydało sie, ze nie czytalas starszych wątków (chociazby 11 do tyłu).

czajna86
08-01-2013, 12:24
tylko że przynajmniej raz dizennie ktoś na czacie się pyta o sepie a to już się nudne zrobiło a ameryke odkryłam :P

Kubuś Puchatek
09-01-2013, 15:59
__#_________________###________________#________ ___##______________#####_____________##_________ ____###____________#####___________###__________ _____#####_________#####________#####___________ ______#######______#####_____#######____________ ________#######____#####___#######______________ ___________#####____###___#####_________________ __#######______###__###__###______#######_______ ______########____##_#_##____########___________ __________#########_###_#########_______________ _________________###_#_###______________________ _____________#####___#___#####__________________ _____________________#__________________________

mordd
10-01-2013, 11:23
...i nie kalmara tylko mątwy:))) Sepiadariidae.......... Kalmar = Pota sp., Mątwa = Sepia sp.

worm
12-01-2013, 14:01
co z tego skoro moja i tak tego nie je ;-)

42d3e78f26a4b20d412==