PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy!!!



Emoman
08-01-2013, 04:48
dwa dni pod rząd zdażyło się że lampart po zjedzeniu świerszcza, mniej więcej godz. po posiłku zwrócił go i jest osowiały do tego!!! Pomocy!! jestem z Oleśnicy i w moim mieście nie ma odpowiedniego weta. Co mam zrobić? Co mu dolega?

pepre
08-01-2013, 06:24
moze swierszcz byl zbyt duzy?
gek moze miec pasozyty i dlatego zwraca pokarm.

Fructus
08-01-2013, 06:44
po pierwsze zajmij sie hodowlą świersczy, to nie wymaga wiele poświęceń, a zaoszczedzisz spor pieniędzy. podejrzewam ze swiersc byl za duży, choć nie powinno to miec wpływu na

Emoman
08-01-2013, 17:11
Dziś znów zapolował na średniej wielkości świerszcza, zjadł go i po kilku godzinach zwrócił. Wrocławianie i nie tylko-pomóżcie!!!!!! Niech ktoś się do mnie odezwie i powie gdzie mam się zgłosić i ile kosztowałoby leczenie, bo wszystko wskazuje na to że jest chory...nie wiem niestety na co, musi mieć coś z żołądkiem. Lampart nie wygląda najlepiej i jest osowiały, najwyższy czas żeby działać.

jey
09-01-2013, 00:20
to dzialaj!!!! zajączkowski jest z wroclawia zobacz na stronie glownej pod weterynarz

ziu
09-01-2013, 09:07
to nie sa zarty tak samo mial moj anolis zygal to co zjadl wychudl bardzo co prawda nie byl osowialy ale sczzeka mu sie zdeformowala zmienilem mu pomieszczenie na sterylne witaminy doustnie i wapno i chyba wyzdrowial bo teraz je i nie zwraca jak narazie ma sie dobrze ale malo co a by zdechl idz jak najszybciej do weta!!


Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==