PDA

Zobacz pełną wersję : szklane terra i co dalej???



Adi
26-01-2013, 01:44
Kochani mam terra 80x50x40 szklane z matą grzewczą na połowe terra i jedną żarówką, czyli standardowe, ale nie o tym chciałem , teraz mam w nim Otisa(taniurkę) ale dla niego buduje nowe terra i mam pytanko jakie jaszczureczki mogę trzymać w tym terra, myślałem o takich aby dało się troszkę oswoić, chciałbym toke ale to chyba (napewno) nie wypali bo troche małe to terra, czyli może lamparci one są przecież mniejsze, ale czy terra nie będize za małe bo chciałbym jego i ją :)))
a jak można tak to jakie znacie ciekawe odmiany?????
3mcie sie i z góry dzięki za odpowiedzi

farmer
26-01-2013, 02:48
no mysle ze lamparci bedzie w pozadku.... da sie go oswoic a jesli traficz na dobrego osobnika to nawed bedziesz miala go dosc :P :) zartuje oczywiscie.... no ale mozesz pomyslec nad scynkiem berberynskim jakis chlopak go osbie kupil i mowi ze na 2 dzien juz mu na brzuchu zasnol... albo moze agama karlowata??

Hari
26-01-2013, 02:50
Dla gekonów lamparcich to terrarium jest wysmienite. Ze 3 sztuki wejdą ;)

Adi
26-01-2013, 02:52
bardzo mnie kochani cieszycie swoimi wypowiedziami niech wam boz.... w gadzikach wynagrodzi:))))))))
może jezscze jakieś propozycje
a i farmer jak możesz to pisz ON na mnie a nie ONA np. będziesz miała....
spoxi 3mcie sie

Kunoichi
26-01-2013, 05:11
w profilu jest napisane Adrian :)

farmer
26-01-2013, 05:53
Otis napisał(a):


> a i farmer jak możesz to pisz ON na mnie a nie ONA np. będziesz
> miała....

ops... nisprawdzilem profilu :) przepraszam cie bardzo niewiem czemumi sie obzduralo zeby pisac Ona :) no coz mam nadzeje ze mi wybaczysz

Otis
27-01-2013, 10:55
No problemo :)))))
ktoś kiedyś powiedział wybaczajmy sobie :))))))))))))))))
tak czy siak dzięki za wypowiedzi:))))))))))))

42d3e78f26a4b20d412==