PDA

Zobacz pełną wersję : kora zmielona



Nazar
26-01-2013, 04:50
Witam serdecznie. Pisze pierwszy raz na tym forum bo juz na poczatku kwietnia stane sie wlascicielem lamparta:)
Do tej pory wszystko znalazlem w archiwum, ale jest jedna kwestia ktora nie daje mi spokoju:

Otoz kupilem w biofilu podloze do terrarium"TERRA ZOO" Zmielona Kora5-15mm.
Czy myslicie ze bedzie to odpowiednie podloze dla geka? Oczywiscie na to podloze mam jeszcze zamiar klasc wieksze kamienie w celu urozmaicenia terra jak i zrobienia kryjowek. Chcac nie chcac znajdzie sie sporo miejsc odslonietych( samej kory) Czy geki nie beda jej wcinaly?? Czy sie nie zapchaja??

Pozdrawiam

Nazar

Nazar
26-01-2013, 05:14
Acha i jeszcze jedno w FAQ napisane jest ze repti glo 2.0 odpada, tymczasem czytam ze wielu z was ma taka swietlowke. To jakto w koncu jest??

POzdrawiam

NAzar

Hari
26-01-2013, 05:53
Widocznie w FAQ jes bląd. 2.0 jak najbardziej sie nadaje. W stanach kiedy np. leczylbys gekona z krzywicy, to mozna dac do 5. Jednak odpowiednia dieta i 2.0 jak najbardziej wystarczą.
Co do tej kory to nie wiem o czym mowisz, nie stosowalem, wiec sie nie wypowiadam.

Nazar
27-01-2013, 02:19
Dzieki Hari za info.
Czy ktos na tym forum jest w stanie odpowiedziec mi na pierwsze pytanie?????????

POzdrawiam

Nazar

vida
27-01-2013, 02:27
Do jakiej knsystencji jest zmielona ta kora?- jeśli są to duze kawałki to myślę że w połączeniu z kamieniami bedzie ok-choć nie uznaję sztucznych warunków jakich nie mają w swoim naturalnym srodowisku!

Nazar
27-01-2013, 03:59
Sa to kawalki takie jak napisalem. Takie grudki od 5-15 milimetrow

POzdrawiam

Nazar

42d3e78f26a4b20d412==