PDA

Zobacz pełną wersję : Historia



piotrek
06-02-2013, 11:40
Opowiem wam teraz historię ....
Był sobie gekon lamparci imieniem Splinter. Jego panu zachciało się kupić samiczkę mu do towarzystwa. Wszystko niby było dobrze pan ich połączył. I żyli sobie razem.
Jednakże coś się wydarzyło. Po aktach kopulacji pan zauwarzył że gekon nie chowa swojego przyrodzenia. Najpierw jednego na nast dzień drugiego.
Poszedł do weterynarza...
Podobno najprawdopodobniej uległ uszkaodzeniu mięsień odpowiedzialny za wciąganie ich do środka.Próbowaliśmy mu zaszywać jednak po zdjęciu szwów efekty są marne.
Teraz grozi mu amutacja...
Chyba że coś się poprawi i gekon schowa w końcu swoje przyrodzenie w fałdy skóry.

vida
09-02-2013, 08:40
): mogę tylko napisać-szczere wyrazy współczucia dla biednego samca ale jeśli amputacja ma mu pomóc aby nic mu sie nie stało to nie ma wyjścia. Pierwszy raz słyszę o czyms takim! Bardzo mnie tylko zastanawia jak on się bedzie zachowywał później i jakie będą jego stosunki z samicą czy myślisz, że może go odrzucić jako "niepełnosprawnego"?(przyroda czasem jest okrutna) Napisz koniecznie dalszy ciąg tej smutnej historii:(
trzymaj się!

black_jack
09-02-2013, 08:46
Co by tu powiedziec... Chłopak zostanie pozbawiony środków do zycia i przyjemnosci...

piotrek
12-02-2013, 13:12
Radujcie się. Splinter schował przyrodzenie. :)))))))

Teraz nie żałuję że zwlekałem z operacją.
Weterynarz usunął by mu już tydzień temu.

W zeszły czwartek schował jedno.A dziś rano patrzyłem miał jeszcze 1 na wierzchu.
Wieczorem patrze a tu nie ma. :D

Ale ma wyczucie chłopak :D jutro miałem z nim iść do weta.

Radujcie się razem ze mną .
Wypijmy jego zdrowie i rychły powrót do pełnej formy fizycznej :D

black_jack
19-02-2013, 04:13
Noto spox, geki będzie w 201% sprawny :)

42d3e78f26a4b20d412==