PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie podłoże



Boss14
21-02-2013, 14:03
mam pytanko wiem ze sie moze to juz pojawia ktorys to raz ale trudno . jakie podloze dac lamparciemu teraz mam piasek ale mam jeszcze do wyboru koste kokosowa z gory dzieki! terra 60x40x40

MareQ
21-02-2013, 14:14
słuchaj, zapraszamy do FAQ'a, oraz proponujemy przekopać forum. Sam osobiście w ciągu paru ostatnich dni kilkakrotnie wypowiadałem sie na ten temat.

Nazar
21-02-2013, 14:15
NIe trudno tylko jest takie cos jak SZUKAJ:)

Pozdrawiam

NAzar

MareQ
21-02-2013, 14:28
hehe, krakusy czuwają :P

Boss14
21-02-2013, 14:53
jak macie problemy to odwalcie sie tu powinno byc forum dla takich debili jak wy

peters
21-02-2013, 15:45
Ja u mojego mam kostke kokosową i jest oki

Washo
22-02-2013, 01:53
Jak najszybciej zlikwiduj ten piasek :/

Nazar
22-02-2013, 06:23
JEsli Cibie nikt nie obraza to sie zamknij i nie obrazaj innych Bossiku.

Pozdrawiam

NAzar

MareQ
22-02-2013, 06:38
że siedzisz w stanach, bo w polsce Twoi rodzice sobie poradzić nie umieją, to nie znaczy że masz nas wyzywać od debili. Chyba Cie jakaś małpa robiła boś taki prymitywny. Lepiej sie już nie pokazuj na tym forum. Znajdz sobie jakieś hamerykańskie, szmatławcu.

Boss14
22-02-2013, 08:17
nazar niepisalem do ciebie tylko mareQ

MareQ
22-02-2013, 09:22
słuchaj szczurze. Jak będziesz miał tyle co ja to będę z Tobą dyskutował. Narazie jesteś dla mnie ludzką szmatą.

MareQ
22-02-2013, 09:24
albo może inaczej. Pochwal sie co osiągnąłeś? A co do języka to musze Ci z przykrością wyznać że mam FCE i w niedalekiej przyszłości zamieżam zdawać CAE a ponadto mówie dosyć płynnie po rosyjsku i troche po niemiecku. Więc nie podskakuj tak bo nic o mnie nie wiesz, natomiast ja o Tobie wiem tyle że jesteś jakimś zarozumiałym emigrantem który robi u amerykanów za pare centów ale uważa sie za światowca. Cała polonia w ameryce jest taka sama.

black_jack
22-02-2013, 10:52
Popieram Marq w 100% Koleś nic nie wie, tylko w gębie jest mocny. A i groźny też, ale przez internet. A jakby co to zapraszam pana booss'a na gg: 4377977

MareQ
22-02-2013, 11:58
wiesz, generalnie jestem bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, ale przyjdzie taki, walnie sobie nika Boss i myśli że wszyscy będziemy mu bili pokłony... Jakoś inni potrafią z pokorą przyjąć text typu 'zapraszam do przeszukania forum' a tutaj jakiś ewenement :/

Boss14
22-02-2013, 18:18
ej ty smieciu w ameryce polacy pracuja za marne pieniadze a w polsce se bedziesz pracowal i gowno zarobisz

MareQ
23-02-2013, 01:04
no to pochwal sie co takiego konkretnego osiągnąłeś (albo Twoi rodzice) w ameryce a potem powiem Ci co można w polsce osiągnąć. A śmieciu to sobie do ojca powiedz, ja sobie nie życze.

worm
23-02-2013, 01:54
nie warto sie takimi ludzmi przejmowac, pogadaj sobie, pogadaja, i tylko sie mozna posmiac z nich, bo na serio to nie warto ich brac.... wyjechal takio do ameryki i wielki BOSSU z niego . szkoda gadac....

moge sie zaraz spodziewac ze mi nawyklina, bo co innego zrobic potrafi ?!! haha

MareQ
23-02-2013, 03:59
chyba masz racje. Zignoruje gościa totalnie. Porządzić to on sobie może palcem w zadzie. A skoro polska dla niego taki kicz to czemu jeszcze tym językiem sie posługuje? hehe, no nic, kij z nim.

Boss14
23-02-2013, 10:44
kurde szmato o polakach nic niemowie i chce byc polakiem a nie jakims zasrancem amerykanskim tylko wolalbym byc w polsce jak by dalo sie cos osiagnac np.w ameryce kupisz se 2 auta caly dom odwalisz dobrze w 3 lata a w polsce masz tylko dlugi jak bys cos takiego zrobil mowie o nowych autach a nie starych trupach .jak by w polsce byly takie mozliwosci to tez bym tam byl niedorobiencu

MareQ
23-02-2013, 12:00
jakoś niektórzy potrafią mieć dwa auta (nowe) swój dom (a nie mieszkanie w bloku) i sukcesy zawodowe. Trzeba tylko chcieć. Na wszystko trzeba sobie zapracować, samo nie przyjdzie. A ameryka nie jest taka piękna, tylko sie przyznać nie chcesz. Najpierw będziesz tytał żeby CI sie koszty podróży wróciły, a potem żeby cokolwiek zarobić i wrócisz do polski, zobaczysz.

MareQ
23-02-2013, 12:02
'siedzisz i gniejesz tam w tym twoim zadupiu ' - i ty mi powiesz że nie masz nic do polski? TY SZMATO PIERDOLONA!!! CHCIAŁBYS SIEDZIEĆ W TAKIM ZADUPIU JAK JA, kurwo niemyta, pierdolona szmato...

Boss14
23-02-2013, 20:12
widzisz mareq nerwy cie juz poniosly nie a myslalem ze jestes mocniejszy ciecku

MareQ
24-02-2013, 02:38
ciecku to sobie do ojca mów, towarzyszu niedorobiony. Żebyś tak zgnił w tych stanach

Boss14
24-02-2013, 18:32
ej dobra dziadzia niechlastaj sie tak bo nudny jestes

Nazar
24-02-2013, 23:30
Ty Amerykanska łajzo zeszmacona. Wymadrzasz sie tu nie wiem z jakiego powodu, obrazasz ludzi, ktorzy maja Ci pomagac. Masz stary odpie...lone w swojej głupiej pale, choc chyba Cie troche rozumiem, pewnie traktuja Cie jak szmate w tym "amerykanskim raju", wraz z cala rodzina jesteście zwyklymi zakompleksionymi pachołami stanowiacymi najnizsza grupe spoleczna

Tak wiec apeluje do kolegow, zebysmy poprostu "BOSA KUTOSA" zostawili w spokoju i zeby ktos zamkal ten watek:)

Kto tu jest moderatorem ze dopuszcza do czegos takiego??

MareQ
25-02-2013, 02:27
wiesz nazar, masz racje. Boss14, widze że nie możesz sie popisać w rzeczywistości, bo jesteś zwykłym ROBOLEM więc starasz sie grać niewiadomo kogo tutaj, na forum. Jednak ludzie tutaj zaglądający nie przychodzą po to żeby innym nawtykać. Poczytaj inne posty, wszystko jest kulturalnie załatwiane, nikt sie przy niczym nie upiera, bo nikt nie jest nieomylny. Nie wiem jak dla innych, którzy czytali ten wątek, ale dla mnie jesteś zerem, i z mojej strony już żadnej pomocy nie otrzymasz. Jakby każdy był taki jak Ty to to forum przestało by istnieć. Dla mnie nie istniejesz chłopaczku. Nie trać już czasu na pisanie jakiś tutaj komentarzy, bo, mam nadzieje, że już nikt Ci nie odpisze, chociażbyś nie wiem jak bardzo na wszystkich najeżdżał. Tutaj są ludzie na poziomie, dla wyrzutków nie ma tutaj miejsca. I nie pisz że sie unosiłem przedtem, bo są pewne granice. Komukolwiek byś tak nawrzucał, zareagowałby tak samo.
Jednocześnie pragnę wyrazić głębokie ubolewanie że ludzie tacy jak Ty kształtują wizerunek polaka za granicami naszego kraju. Potem sie dziwimy czemu nas nigdzie nie szanują... Ale trudno żeby tak było skoro reprezentuje nas ta chyba najniższa warstwa społeczna, do której z całą pewnością zaliczasz sie również Ty. Więc proponuje CI oszczędź sobie i polakom wstydu i wracaj tam, skąd przyjechałeś. Dziękuje za uwage, już sie nie wypowiadam, chyba że Boss mnie wkurzy niemiłosiernie.

Nook
25-02-2013, 03:29
niech sobie poszuka innego forum bo tutaj nie ma już na niego miejsca

42d3e78f26a4b20d412==