PDA

Zobacz pełną wersję : czas na aklimatyzacje



Nazar
28-02-2013, 12:30
Dzisiaj stalem sie posiadaczem pieknej malutkiej samiczki. Po bardzo stresujacej podrozy z N. Sacza po Polskich drogach wlozylem ja do pieknie przyszykowanego terra. Szybko znalazla jedna z wielu kryjowek. Wiem ze teraz czas na aklimatyzacje, jednak kiedy moge sprobowac podac pokarm? Czy wtedy kiedy zacznie opuszczac bezpieczne dla siebie miejsce czy moze jeszcze zanim sie ruszy??

QBEUSZ
28-02-2013, 13:20
moja na 3 dzien wciagnela 6 swierszczy :D wiec mysle ze tez tak na 2-3 dzien mozesz spokojnie dac , tylko patrz czy je bo jak nie to nie dawaj wiecej bo i tak nie zje

MareQ
01-03-2013, 11:39
moja samiczka, którą niedawno kupiłem, już jak ją wiozłem z świętochłowic do domu zjadła pierwszego świerszcza (mieszkam w okolicach krakowa)

YebAu
03-03-2013, 04:09
Moj lamparci wszamal swierszcza jakies 20 minut po zameldowaniu w terra

ziomalka_puma
04-03-2013, 09:33
A mój gekon (ok. 2 miesiące ma) jest już u mnie prawie 2 tygodnie i zjadl jakieś 3 świerszcze :(:(:( to byly śródziemnomorskie jak mu dalam domowe to jednego zabil i tylko polizal i sie oblizywal ale nie zjadl go! on bardzo malo je :( z kolei moja traszka jakby ją coś walnelo ona zjada dziennie ok. 3 świerszy, jakieś mięso i kawal mięsa z kurczaka... nie wiem coś dziwnego z moimi zwierzaczkami sie dzieje :(
P.S.: Mój krab umarł 2 dni temu i nie mam pojęcia czemu :(

42d3e78f26a4b20d412==